Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicák gazdái! Ti tesztek...

Benti cicák gazdái! Ti tesztek valamit a szőrlabda hányás ellen? (Táp, paszta)

Figyelt kérdés

Adtok a cicanak szőroldó pasztat vagy speciális tápot?

(Ha igen, légyszi írjátok le a márkát is.)


2016. nov. 28. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gimcat paszta. Nagyobb kiszerelésben és a neten olcsóbb. (mert a fressnapfben is van pl, csak többért). Itt vásárolok sok mindent: WWW.zooplus.hu

Bocs, telefonrol vagyok ennyi telik tőle

Adtam egy időben fűtablettát, csak azt, aztán egy napon érkezett egy hatalmas zöld szőrcsomó. Míg a pasztánál én úgy vettem ki, hogy hátul távoztak a szőrök, amúgy mindkettőt imádja, a pasztát a kezemről nyalogatja el. Másfél éves a cica.

2016. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok nekik semmilyen szőrlabda elleni cuccot, macskafüvet szoktam nekik venni, azt imádják. Talán egyszer vettem ilyen pasztát, de nem voltak hajlandóak megenni, szóval sokra nem mentem vele, de amúgy sincs gyakori hányás. Amúgy Brit Premium Cat száraztáppal + heti egyszer Premiere konzervvel etetek. :)
2016. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ugyanazt kapja, mint amit az 1. írt.

[link]

Nagyon szereti, nálunk ez a jutifali :)

3 év alatt egyszer hányt csak szőrlabdát. Szerintem simán kikakilja a lenyelt szőrt. Maine coon - hosszú szőrű és nagyon pedáns, sokat mosakszik, szóval tuti sok szőrt lenyel

2016. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én cicám eddig szőrcsomótól még nem hányt (nem is adtunk neki semmi füvet meg ilyesmi) csak a romlott kajától amit valahol talált
2016. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!