Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi cukinak látjuk a cicánkat,...

Mi cukinak látjuk a cicánkat, vajon ő is cukinak lát minket? Még akkor is ha rondák vagyunk?

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Egy macska nem ismeri a "cuki" fogalmát.


Emellett neki az nem érdekes, hoyg valaki hogy néz ki, a viselkedés a fontos számáta.

2016. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Macskatartóként írom, hogy nem. :)

Nagyon szeretem a cicákat, most is nemsokára bővül a család, de azt tudni kell, hogy a macska az rabszolgaként tekint az emberre. Főleg ha bent cica. Te eteted, ellátod, almozod, stb, ő meg cserébe szíveskedik neked dorombolni, dörgölőzni, és hagyni, hogy símogasd. A látszat és a hiedelem ellenére nagyon intelligens állatok, és tuják, hogy mivel lehet manipulálni a gazdit. :)

2016. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon jól írta az előző kettő! Ismeritek ezt a "bölcsességet", ugye?

A kutya azt gondolja: itt ez az ember, etet engem, játszik velem, simogat, kényeztet, biztos ő az Isten!

A macska azt gondolja: itt ez az ember, etet engem, játszik velem, simogat, kényeztet, nyilván én vagyok az Isten! :)

2016. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
A macskak nem gondolkodnak ilyenen. Sot igazabol ugy ertelmes gondolatuk su csen mert nem inteligens elolenyek mint az ember ezert az ok gondolstaikat ne igy kepzeld el. Nem hiszem, hogy azt gondolja, hogy o az Isten mert a macska nem falkaban el naluk nincs hierarchia. A macskankotodest erez, mert te eteted te neveled te almozod te csinalsz neki mindent ezert kotodik hozzad, mert tudja, hogy jora szamithat toled ezt tapasztalta meg ha neha leszidod vagy valami mert rosszat csinalt, akkor is nagyreszt jot kap toled es ezt is varja. O nem foglalkozik kinezettel nem erez cukisagot a kerdesedre is konkret valaszt adva.
2016. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor19... ***** válasza:
36%

3# ha a kutya istennek hisz minket akkor miért teszi tönkre, tépi szét a holmijainkat? Tutdommal a hívők szent erekjeként tisztelik az isteneik holmijait:))

Amugy az állatoknál nincs ilyen hogy cuki. Amig te egy arany kiscsibét vagy egyéb ilyen állatot cukina tartasz, addig a kutya/macska lelkiismeret furdalás nélkük széttépi, megöli azt.

2016. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Várj meg kérdezem:)
2016. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!