Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetett ez? Mi lehetett...

Mi lehetett ez? Mi lehetett ennek a jelentősége?

Figyelt kérdés

Tegnap elütötték a gyönyörűséges cirmos cicámat,nagyon közel állt hozzám, mindig velem volt, velem aludt jàtszott... Igazán különleges cica volt, felse fogom hogy nincs többé.

Ma ahol el van temetve, megjelent egy teljesen ugyanolyan cirmos kandúr! Sose láttam még őt erre fele, nem képzeltem a párom is látta! Mi lehet ennek a jelentése?Veletek történt ilyen?

Levagyunk sokkolva teljesen..



2016. nov. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem tudom, de mikor mi eltemettük a cicànkat azt vettük észre, hogy a màsik cicànk rajta fekszik ott pont ahova elàstuk, két napig ott aludt. Mi annak tudtuk be, hogy sajnàlja, s bàr elég mélyre àstuk tàn étrzte még a szagàt.
2016. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( nekünk is van egy testvére, ő is nagyon szomorú... Keresi mindenhol, meg mikor ástuk a sírját ott nyávogott... :(
2016. nov. 29. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke:( nagyon sajnàlom a cicàd:(
2016. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:(

Én is nagyon kivagyok, levagyok sokkolva még mindig...:(

2016. nov. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!