Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoba házimacskám normál...

Szoba házimacskám normál idöben tüzel, hogyan lehetne (kiscicák) nélkül megoldani a macskaszexet? Van e rá valami humánus megoldás, ami macskámnak és nekem is jó?

Figyelt kérdés
Állatorvoshoz kell vinnem,vagy esetleg van e olyan lehetőség,hogy egy ivartalanitott kandurcica látogassa meg?Ivartalanitani nem szeretném de jó lenne ha valami segitséget kaphatnék ha van erre megoldás.A válaszokat előre is köszönöm a cicám nevében:).
2007. nov. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán értem, hogy mit is akartok: a macskád tudjon szexelni, de ne legyenek kölykei? Úgy, mint az nők, akik fogamzásgátlót szednek?

"Fogamzásgátló" létezik macskák számára is, de az nem olyan, mnt az embereké. Nem lesz szex sem, mert ugye az állatok nem élvezetből szexelnek, a fajfenntartás a céljük- ösztönből. És csak akkor, amikor tüzelnek. ha kapja a tablettát, akkor viszont nem lesz tüzelés.

Személy szerint én akkor is az ivartalanítást javasolnám, ha nem szeretnéd, mert ha ezt a tablettát kapja, akkor is ivartalanítás lesz a vége, mert nem tesz éppen jót neki a hetente (!) adott hormontartalmú gyógyszer. Ha nem kapja, akkor viszont elviselhetetlen lesz a "vinnyogása" párzási időszakban és a cicák ezt addig csinálják, míg meg nem termékenyíti őket egy kandúr.

Legegyszerűbb megoldás biztos az ivartalanítás. Egyszerre "nagy" összeget kell kifizetni, de ha a tablettát veszed meg neki FOLYAMATOSAN, az sem lesz olcsó móka éveken át.

2007. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6%
nekünk egy kandur cicánk van, fél éve heréltettük ki, de van 1 pléd aminek ugyanolyan a mintája mint neki (fekete-fehér foltos), na azt a plédet rendszeresen megdugja. (bocsanat a csunya szoert de nem tudtam hogy irjam h egyértelmű legyen:) én is ki akarom probálni, hogy mi tortenne, ha ilyen állapotaban összeeresztenenk egy masik ivartalanitott cicával! :)
2007. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Szia! el kell vinni az állatorvoshoz a cicát, s ott műdugják, s utánna lenyugszik állítólag! Több ismerősnek volt lány cicája, s azok mondták, hogy ők így oldják meg. Szakadtam a röhögéstől, hogy már ilyen is van. van.

:)

2007. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám két éve ivartalanítva lett, mégis időnként tüzel. Azt mondják ez nagyon ritka, de előfordulhat. Múlt héten is tüzelni kezdett és elindúltam kandurt keresni neki, mert nem birtam már nézni a szenvedését. Hozzáteszem, kertes házban élt szegény eddig, de most költöztünk emeletre, így nem engedhetem szabadon kószálni. A környéken az összes ismerős kandúrja ivartalanítva van. Az állatkórházban fogamzásgátlót javasoltak, ami bevált és leállította a tüzelését. Az én cicám az élő példa arra, hogy hiába ivartalaníttatod, még akkor sem biztos, hogy megúszta teljesen a fogamzásgátló szedését. Nem mellesleg a tabletta szedése tényleg nem egészséges.
2007. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
:)))))))))) Humánus macskaszex? :))))))))) Jó rendben. Ivartalanítani kellene azt a cicát, az megoldja ezt a problémát. Nekik nem "kell" az ivari élet. Nem emberek. Macskák!Teljesen másképp működnek, mint mi. Mondok egy egyszerű példát. A macskák nem azért üvöltenek a párzásnál, mert az nekik éppen jó ami velük történik, hanem mert épp borzalmasan fáj az a szaporodás. Első körben a kandúr elkapja a nőstény nyakát, hogy ne tudjon meglépni. Második körben történik a behatolás. A macskák több kandúrral is párosodnak, így egy alom kiscica több apától is lehet. De a hímeknek ugye az az érdekük, hogy a legtöbb kölyök tőlük legyen. ( evolúció ) Ezért a kandúrok pénisze leginkább egy reszelővel kombinált fúróra emlékeztet. ( Mert ugyi, ha sebes, akkor kevesebb kandúrral fog párosodni a továbbiakban. )Na akkor a macskaszex kérdéskörét ezzel asszem körbejártuk. :)))))
2007. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!