Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti léptetek már rá véletlen a...

Ti léptetek már rá véletlen a macskátokra?

Figyelt kérdés

#macska #baleset #taposàs
2016. dec. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

40 év alatt, egységsugarú (viselkedést értve) macskákra? Hogyne, sokszor. Szeretnek az ember lába alatt örvényleni nonstop, ahogy tapasztaltam. Ha direkt vigyázol, akkor is ő a gyorsabb s mire leteszed a lábad, már alatta van.


Komoly baja egyiknek se lett tőle, nyávogott egyet, de ugyanazzal a lendülettel ment a másik lábam alá is vagy valami...

2016. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Még a hűtőt se tudom kinyitni tőle, mert a két lábam közt tekereg.

Parasztház, széles küszöbbel, hiába van helye, csak a küszöbön alszik....


Sajnos na, igen, előfordult hogy ráléptem, nem látta. hogy ott van, stb.


(Volt olyan is, hogy egy ilyen tekergés közepette ráöntöttem a natúr joghurtot, na annak örült, kb. két perc alatt lenyalta magáról.)

2016. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap is véletlen ráléptem, nem lett belőle semmi.
2016. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Persze... Folyton a lábam körül tekereg. Jó nem teljes súllyal, nem is lett baja, csak nyávogott egyet és elszaladt. Barátom is lépett már rá véletlenül, mégse lett óvatosabb. Sokszor így is csak egy centin múlik, hogy nem lépek rá.
2016. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem véletlenül szoktam. Direkt nem kerülgetem, mert csak egyre szemtelenebb lesz tőle. Ha útban van, rálépek. Nem hülye, nincs útban.

Kutyával detto.

2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!