Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
ZELO_ONE_SHOT nevű felhasználó kérdése:

Ivartalanítani szeretném a kandúr macskám, Székesfehérváron, árakat tudtok írni?

Az árakra lennék kíváncsi, meg hogy hol érné meg jobban. Menhelyről van, azt tudom hogy az Alpha Vet-nél van akció, de nem találom sehol az árakat, így gondoltam más rendelőket is megnézek, de ott sem találtam semmit. 3éves, kandúr.

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, ivartalanítás, kandúr, Székesfehérvár, árak

2016. dec. 2. 14:16  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Bp- i vagyok szóval nem tudom sajna, de hivd fel őket és oda vidd ahol legszimpibb neked az àr. De szerintem 5-6 ezernél nem több.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. dec. 2. 16:15 Privát üzenet
2000 /vidéki kisváros/

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. dec. 2. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi baja lehet a cicámnak, egész nap fekszik, nem eszik és iszik?
Szerintetek mennyi a reális ár az ívartalanításért? Külön a nőstény és a kandúr.
Van egy 3 hónapos kandúr kismacskám. Eltört a felsőkar csontja. Megműtötték. De szörnyen aggódom érte. Szerintetek mennyi idő alatt forr össze a csontja? Egyáltalán összebír...
2 éves kandúr cicámnak meghalt az anyja, és a testvére akivel együtt éltek. Van okom aggódni érte, vagy feltalálja magát egyedül?
Tegnap este ivartalanították a kandúr cicámat, hogy lehet etetni?
Hogyan zajlik a macska elaltatasa az allatorvosnal?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu