Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt?

Plasztik@ä kérdése:

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
a cicám kb másfél hete alig eszik valamit ma reggel az udvaron a kutya házába volt és folyt a nyála és egyfajtába nyávog nehezen behoztam de itt is ugyan az a helyzet nem fogadja el a parizert se inni se iszik alig van ereje és a pupillája nagyon nagy még erős fénybe is..... Milyen betegsége lehet? Az állatorvost meg nem érem el se telefonon se a házánál..

2016. dec. 3. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Épp haldoklik. Jó netezgetést.
2016. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Huha! Nincs a kozelben masik allatorvos? Nalunk sok van, mondjuk mi Pesten lakunk, ha az egyik nem venne fel, hivnam a masikat, es ahol eloszor fogadnak, rohannek is. Rosszul hangzik, amit irsz, remelem, az allatorvos tud segiteni! Jobbulast!
2016. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A cicád meg fog halni. Másfél hete alig eszik > már korábban el kellett volna vinned orvoshoz.

Tedd be a macskahordozóba (vagy ha nincs, akkor egy nagy táskába), és vidd el a legközelebbi ügyeletes állatorvoshoz (neten nézd meg, hol van ez). MOST.

2016. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
keresem neki az orvost de a közelben senki nincs otthon :(
2016. dec. 3. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol van joformán ügyeletes doki szoval,ha szereted elviszed,ha nem már kezdheted ásni a gödröt.
2016. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor vidd távolabbra. Írd be a lakóhelyedet és azt, hogy állatorvosi ügyelet, a keresőbe. Meg kell találni a legközelebbi ügyeletes rendelőt.
2016. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talatam orvost adott neki 2 innyekciót es holnap megint jön
2016. dec. 3. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Irj, hogy hogy van a cica! Drukkolok :)
2016. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi delutan kapta a 2 inyekciot most jottem haza felült eszik de nem iszik es a pupillája meg mindig tág... Holnap jon az állatorvos nem tudom mit mond neki de majd megírom.. Köszönöm a válaszokat remelem meg fog teljesen gyógyulni ❤ ment a zöld mindenkinek.....
2016. dec. 3. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!