Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hülye a macskám?

Szerintetek hülye a macskám?

Figyelt kérdés

Futottam a kertben elém ugrott ezért el kellett ugranom de hátraestem, oda jött ráfeküdt a hasamra és elkezdte a talpát nyalogatni dorombolva.


Nem is zavartatta magát hogy miatta estem egy rohadt nagyot.


2016. dec. 4. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen macskám. Futás közben hátulról észrevétlenül a bokáim közé szokott menni. De némi késéssel álltam meg mivel váratlanul ért, ezért amíg futottam pár lépést a megállásig, addig a macskát jobbra-balra rugdaltam akaratom ellenére. Még tetszett is neki, persze értette hogy nem szándékosan van rugdalva. Majd normál járás közben is ezt csinálta másokkal is, az sem zavarta ha közben véletlenül belé rúgnak járás közben, hisz legalább egy lépést megtesz az ember hisz van némi reakcióideje.
2016. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
XD nagyon ördögi egy cicus lehet
2016. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dankmemer válasza:
65%
igen
2016. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tegnap láttam a politikai kérdéseidet, nem gondoltam volna hogy akkora hatással lesz rád az osztrák választás, hogy a kertben szaladgálsz :)


On: Nem, nem hülye a cica.

2016. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

De cuki lehetett :)

Nem hülye, csak nem tudja, hogy te miatta feküdtél ki :D

2016. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!