Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám aki már...

Van egy kiscicám aki már szobatisztán került hozzám de mindig belefekszik az alomba. Ha nem piszokít bele akkor meg annyira nem zavar de ha igen akkor is belefekszik. Mit lehet csinalni vele?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha erről leszokna mert feljön az ágyra és hiába fürdetem meg akkor sem lehet minden nap...
2016. dec. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy külön kuckót, ha még nincs, mert lehet az a baj, hogy nincs saját helye.
2016. dec. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van saját helye...szinte minden az övé.az ágy, van egy sajat fotele és szó szerint bárhol feküdhet
2016. dec. 5. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleinte, mikor kicsi volt, nekem is belefeküdt. Aztán egyszer abbahagyta. Akkoriban kinlodtam az alommal, volt bentonit, zeolit, nem emlékszem pontosan, melyikbe feküdt bele, bár valószínűleg semmi köze hozzá csak az életkorához. Később áttértünk a szilikátosra én meg már el is felejtettem az egészet. Türelem ennyit tudok mondani.
2016. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!