Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy féléves cicám, és amikor kávét főzök annak erősen lehet érezni az illatát, és amikor megérzi a cica akkor egyből összecsuklik és dörgölődzik mindenhez, nagyon aranyos jelenség:D De mégis miért csinálja?

(Kíváncsíságból megnéztem hogy tényleg-e a kávé az oka, és amikor a földre szórtam egy kis kávézaccot ugyanezt csinálta.)



2016. dec. 5. 04:05
 1/4 anonim válasza:
Látod ez egy nagyon érdekes kérdés, ugyanis az én yorkim ugyanígy viselkedik, de csak és kizárólag abban az esetben ha kamillatea csinálok magamnak. Ahogy megérzi a forró tea illatát mindenhez dörgölőzik :-) szerintem csak szimplán arról van szó, Hogy a cicát nagyon szereti a kávénak az illatát az én kutyusom pedig a kamilla teáét!
2016. dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémet a sonka vagy a sajt szokta ennyire lázba hozni. :D Az összes bútort körbeudvarolja abban a reményben, hogy kap valamit.
2016. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izgatja az aroma.
2016. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy néz ki, hogy semmi baja nem lehet, csak jó neki ez az illat:)

Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!