Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vissza fog még jönni szerintet...

Vissza fog még jönni szerintetek a cicám 1 hét távollét után?

Figyelt kérdés

Másfél éves, ivartalanított lány cica. Egyszer volt 4 nap hogy nem jött haza, de már 1 hete nem láttam most. :(

Nektek volt mar hasonló? Nagyon aggódom, nem hiszem hogy visszajön. :(


2016. dec. 6. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen nyaron, bar ivartalanitott kandurrol vam szo. Egy idoben eleg rossz borben volt, gondoltuk masnap elvissszuk az allatorvoshoz nert beszokott es alig akart a fotelbol elmozdulni. Masnapre eltunt es mikor mar egy hete nem jott elo biztosra vettuk h elpusztult valahol.mar azt fogalmazgattuk magunkban hogy mondjuk el kisocsemnek, aztan egyszercsak elokerult!! Eleg rossz allapotban ugyan de elvittuk gyorsan az allatorvoshoz, kapott injekciot vitamint meg mittudomen meg hogy mit es most is el es virul es dagadtabb mimt valaha :D

Ne gonfolj rogton a legrosszabbra, amugy az is lehet h valaki magahoz edesgette, igy is jartunk mar... :/

2016. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már el ment egyszer 4napra akkor még van esély hogy vissza megy.
2016. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi macskánk egyszer 2 hétre tűnt el. Mivel elütve nem láttam sehol, már azt hittem valahol elpusztult. Azért 1-2 napnál tovább sohasem volt távol. De 2hét után hazajött. Agyon soványodva, alig élt, a hátsó lábait már húzta. Valószínű valahova bezárták, megverték. Hívtunk dokit, kapott megfelelő ellátást és felépült. Ennek kb 3 éve. Azóta minden nap hazajön
2016. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni. Bármi lehet.

Lehet, hogy valami baja történt szegénykének, akkor nyilván már nem fog visszajönni.

De hallottam már olyat is, hogy hónapok után jött vissza, utólag kiderült, hogy addig amíg nem volt otthon, a közelben "lakott" egy másik családnál. Aztán ők aggódtak érte, hogy hova tűnt :)

Egyik ismerősünknek egy gyönyörű és ráadásul értékes cicája van, őt is mindig kiengedik, minden nap, elmegy, visszajön. Én biztosan mindig attól félnék, hogy valakinek megtetszik és ellopja.

2016. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos még mindig nem jött haza. Ki fogom plakátolni a környèket hátha valaki tud róla valamit.

Sajnos nem akart sosem a lakásban maradni sokáig, én meg úgy voltam vele még ha veszélyesebb is a kinti élet, de legalább szabad és boldog.

2016. dec. 6. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!