Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Műtét után hogy itassam meg?

Műtét után hogy itassam meg?

Figyelt kérdés

A cicámnak elég száraz a szája, szerintem műtét előtt nem ivott.

Van valakinek valamilyen ötlete?


2016. dec. 10. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Amíg nem iszik magától, műtét után ne itasd, mert ha nem teljesen éber még, félrenyelhet és megfulladhat.
2016. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy sem jó ha vizes zsepivel megtörölgetem picit a száját?
2016. dec. 10. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Műtét előtt jobb, ha nem evett és nem ivott, ezt szokták is kérni az állatorvosok.

A száját megtörölheted, de szerintem felesleges az aggodalmad. Ha magához tért, akkor sem fog rögtön inni, kell pár óra, amíg kimegy az altató hatása. De ő érezni fogja, hogy mikor igyon...

Ivartalanítás volt? Fiú vagy lány cica? Van rajta gallér?

2016. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ivartalanítva van, lány cica.

Nem kapott gallért.

2016. dec. 10. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Műtét előtt nem is szabad innia. Műtét után is csak akkor, ha már magától tud inni.

Megtörölgetheted a száját, de biztosan mindjárt magához tér és fog inni. Nem lesz baja. Holnap már nem fogsz vele bírni :)

2016. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem, mert nagyon rossz így látni. :(
2016. dec. 10. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi! Én úgy hoztam el a dokitól, hogy hisztérikusan zokogtam :D kb. addig, amíg jobban nem lett. Nagyon rossz így látni, de ez az altató hatása. Altatás után az emberek is nagyon vacakul néznek ki.

Legyél mellette amennyit tudsz és csak arra figyelj, hogy ne piszkálja a sebét. De egyébként nem nagyon szokták.

Holnap számolj be, hogy mi újság vele!

2016. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké és köszönöm!
2016. dec. 10. 18:22
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma már nagyon aktív volt, evett-ivott, mászkált, aminek nagyon örülök.

Azért tartok tőle egy kicsit, hogy nem-e fog fázni a pocija, mivel kinti cica...

Nem akar a pincében lenni, pedig ott meleg van.

2016. dec. 11. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod bent tartani legalább néhány napig? A seb meggyógyul, ha nem piszkálja, de mivel pucérra van vágva a hasán a szőr, megfázhat. A doki mit mondott?
2016. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!