Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaágy használat?

Macskaágy használat?

Figyelt kérdés
Vettem a cicámnak egy szőrös kis ágyat, amibe ha belebújna nem fázna így a téli napokon. Egyszerűen nem akar belemenni, ha próbálom is rávenni, akkor tolat kifelé belőle. Rá lehetne venni valahogy, hogy használja vagy inkább ne erőltessem?

2016. dec. 11. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha tedd bele néhány másodpercre, mint ha játszanál vele. Aztán ha fázik akkor úgyis emlékezni fog erre és belebújik magától. Falun még a kotlóstyúkkal is összebújik ha fázik.

[link]

A hátát tedd előre mikor beleteszed, ne a fejét. Játékból így bele szoktam tenni a macskát például a rajtam lévő kabátomba is, tehát ha a feje a beletevés közben is szabadon lehet. Majd benn is akar maradni, de úgy mégsem mehetek el a boltba. :))

2016. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd...


Ha a lakásban van a macska, akkor tutira nem fázik a bundájában.


Az a helyzet, hogy a macska többnyire oda fekszik, ahova ő akar. Lehet, hogy nem tetszik neki az a macskaágy, a szaga vagy az anyaga. Tegyél rá valami olyan ruhadarabot, ami a tiéd, rajta van a te illatod, hátha az vonzani fogja. Abból indulok ki, hogy az én pulóveremet annyiszor elhurcolta a macskám, hogy nekiadtam... ha már ugyis tele volt szőrrel...


Amúgy meg a felmosórongyba szeretett bele, vettem három puha felmosórongyot, leraktam a konyhában, mikor hazaértem a boltból, és birtokba vette, nálunk abból lett macskaágy.

2016. dec. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!