Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha sikerül el kapnom végre...

Ha sikerül el kapnom végre azt a kóbort aki terrorban tartja a környék macskáit többek közt az enyéimet is, akkor hová vigyem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Megtépi folyton a cicáim, állandóan járunk miatta a dokihoz, a szomszéd is erre panaszkodik. Már jó lenne ha odébb tudnánk vinni. Vagy hol lenne neki jo?
2016. dec. 11. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy kóbor cica.

Valószínűleg egy olyan kandúrról van szó, amelyik nincs ivartalanítva és bánt más cicákat.

2016. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy nő eteti de nem akarja befogadni mert nem barátságos.
2016. dec. 11. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy bosszant a helyzet, de nincsen jogod elvinni őt máshova.Lehet ezzel a halálba is küldöd.Egy állatbarát ember ilyet nem csinál, márpedig gondolom az vagy,neked is vannak állataid.

Annyit tudok tanácsolni,hogyha befogtad vidd el állatorvoshoz ivartalanításra. Igen, pénzbe van, de cserébe pár napon,héten belül le fog nyugodni és nem fogja bántani a többi macskát.

Annyi dolgod van vele,hogy ivartalanítás utáni órákban vidd be a lakásba ,ahol nem tud magában kárt tenni.(ne legyen semmilyen hely,ahova felugorhat és leeshet). kaját,innivalót se tegyél neki arra a pár órára.

Ha teljesen magához tért,akkor adhatsz neki enni,inni és kiengedheted, nem lesz baj, varratszedésre meg ilyesmire se kell visszavinni a kandúrokat.

Ha szerencséd van 5-7 ezerből megúszod és békesség lesz.És tudod,hogy jót cselekedtél.

Ha elviszed messzire,azzal tényleg a halálba küldöd szerencsétlent.Emberi hanyagság miatt nőtt fel gazda nélkül,azért olyan vad.Az agresszió meg az ivarosság miatt lehet.

2016. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Màs felelötlensége miatt nehogy màr te költekezz nem a te feladatod. Vidd el jo messzire boldogitsa màshol a népet, lehet ott lakik az elöző.
2016. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyű feladat, nekem volt egy ilyen erős harcias kandúr macskám hogy a kutyának is nekiment.

Hát...,én megpróbáltam minél többet bent tartani a lakásban, örökké etettem hogy ne csavarogjon el. Sokat volt velem nagyon szerettem, amúgy a legjobb cucusom volt mert itthon nagyon értelmes kezes és sosem karmolt vagy harapott engem. A sok marakodás okozta a vesztét, elkapott valami vírust amitől elpusztult. A kezembe halt meg de úgy hogy megvárta hogy hazaérjek melóból és elbúcsúzzon tőlem.

2016. dec. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!