Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 6 hónapos szobacicánk....

Van egy 6 hónapos szobacicánk. Elkezdett az ágyra pisilni. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ivaros? Ha igen, ivartalanítással.
2016. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány cica. Januárban visszük mütétre.
2016. dec. 12. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak folyamatos felügyelettel fog menni, ha nem vagytok otthon ki kell zárni a szobából. Ha tetten éritek, nyomd bele az orrát (nyilván nem durván, csak hogy érezze a saját pisiszagát) és koppints (egy ujjal elég) az orrára.
2016. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Le kell takarni az ágyat akár fóliával is,hogy ne menjen fel.

Az almát meg sűrűn cserélni,hátha azzal van baj.

De simán lehet hormonos dolog, egy macskánál nem szokott baj lenni,hogy az alomba menjen, ez ösztönös ,hogy el akarják kaparni.

2016. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindig sutyiban csinalja igy soha nem kaptm meg rajta. :( Az alomra mar en is gondoltam de most pont teljesen friss van es megis.
2016. dec. 12. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
olvasd el ezt: [link]
2016. dec. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, és végül az oldotta meg, hogy levettük a macska wc tetejét. Aztán egy idő után visszatettem, de leszereltem a billenőajtaját.

Azóta csak oda pisil megint!

2016. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekunk nyitott van. Ma furi volt. A lepisilt takaro a furdoben vart mosasra. Mikozben pakoltam be a gepet odajott es az orrom elott rapisilt. Elkaptam belenyomtam ah orrat es la is pockoltem. Ra 10 percre szalad ki a masik szobabol. Gyanus volt. Bementem korbenezni es odapisilt az agyra ott is. Pedig oda mg soha nem tette. Nem tudom mitevo lehyek. Tisztara mintha bosszubol tette volna. Ha atesik a muteten lehet elhagyja ezt a szokast? Most ki lett rakva egy olyen eloterbe buntibe minden cuccaval egyutt. Nem lehet a napi mosast mar birni foleg ket pici gyerek mellett. :(
2016. dec. 13. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj de átérzem, ugyanez volt. Alomcserét próbáltad? Hátha a szilikátos vagy épp a csomósodó jobban tetszene neki.

Meg én méf azt csináltam, hogy az ágyat letakartam valami vízhatlannal, így nem kellett folyton az egész ágyneműt kimosni.

2016. dec. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!