Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a macska méret normális? A...

Ez a macska méret normális? A ti mácskátok mekkora?

Figyelt kérdés

A margassága kb. 20-22 cm, a fejebúbjától a fenekéig (farok nélkül) 62 cm hosszú, valamint 6 kg. (a súlya nem 100%, hogy ennyi)


8 hónapos lány cica. Vörös-fehér házi cirmos szerű. Az anyukáját ismerem (nagyszülők sajna nem hajlandóak ivartalaníttatni senkit) , Ő 4 éves de kisebb. Még az enyém nincsen ivartalanítva, de az elkövetkező 1-2 hónapban esedékes.


Ez normális? Sokan azt mondják, hogy nagy, de én nem nagyon találkozok más macskákkal...


A ti macskáitoknak mik a paraméterei? Előre is köszi!



2016. dec. 18. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásokért, nagyon laggol a telóm...

Az első paraméter az marmagasság

2016. dec. 18. 12:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam centizgetni , de ha 6 kg körüli 8 honaposan az bazinagy,föleg hogy nöstény.3 kg körül szoktak lenni ennyi idösen
2016. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagy, de a súlya a hosszához képest elvileg oké... Az én maine coon cicám nem sokkal volt nagyobb :D

De az a lényeg, hogy ahogy ránézel ne legyen se kövér, se vékony.

2016. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos házicica 6 kiló az rengeteg!

Ha megsimítod a bordáinál, nem szabad érezni kimondottan a bordákat. De ha nagyon ki van párnázva, az se jó :-).

2016. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ki az apukája? Nagytestű? Mert ha meg 60 cm hosszú...
2016. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!