Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A tombhaz elott volt egy...

A tombhaz elott volt egy macska, behoztam, de aztan estere nekifogott sirni es kitettem es? Tobii lent

Figyelt kérdés
es ma mikor jottem haza a munkabol meg itt volt a macska , beakart jonni , es most nemreg valaki beengedte es sirt az ajtonkba ! mit jelent? nem hozhatom be mert lehet beszarik ! de sajnalom ! megismerte a helyet? azert sirt az ajtonk elott?

2016. dec. 19. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
hát be kell vinned, nehogy megfagyjon!
2016. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kap alomtálcát, amibe el tudja végezni a dolgát, és kaparhat benne, akkor üzembiztosan abba fogja végezni a dolgát, nyugi.
2016. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most jelenleg nincs aohgy bizotsitsak neki , de az este itt akartam hogy aludjon bent , de aludt es egybol felkelt es mind nyavogott es kikelet tegyem ! mar par napja itt van . :)minden karacsonyra kerul egy macska hozzam ! :D tavaly is volt es tavaly elott is
2016. dec. 19. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha be akarod fogadni, akkor vegyél neki felszerelést, többek között alomtálcát, abba fogja végezni a dolgát. Ha pedig nem, próbálj neki gazdát keresni, vagy vidd be egy menhelyre.
2016. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) edes macskam , ugy szeretem , a masikat apumnak vittem mert hazban lakik :)
2016. dec. 19. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Cuki vagy, te miben laksz?
2016. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tombhazba
2016. dec. 19. 22:03
 8/8 A kérdező kommentje:
behoztam megint a macskat ,mert jott hozzam :) ugyeskedik , nem rossz , lehet megtartom ha ugyes marad
2016. dec. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!