Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja veszett el a cicánk 8...

3 napja veszett el a cicánk 8 hónapos volt! És nagyon ki vagyok mintha embert vesztettem volna el. Mit gondoltok meglesz?

Figyelt kérdés

bár remélem nem halt meg ,de félek hogy ilyen hidegben kinn van!

Anyukám levitte sétálni már régebben is vitte kézbe, és most ment egy utcába és kiugrott a kezéből, mert megijedt a kutya ugatástól nagyon. és elszaladt és beugrott egy házba. Kertes ház volt és csöngetett anyum nem nyitott ajtót senki. Viszont be nem akart menni. bement a boltba ami nem volt messze gondolta bevásárol hátha mire vissza ér otthon lesz valaki. De nem! Viszont a macska sem volt ott állítása szerint a kertbe. Azóta 3 nap telt el minden nap kimegyek párommal oda de semmi. Ma otthon voltak és azt mondák nem találtak semmilyen cicát. több házba is kőrbe mentünk de senki nem látta.

Viszont ugyan abban az utcában csak a szembe lévő házba találkoztunk tegnap este egy ugyan olyan színű cicával a párommal! De annyira sötét volt hogy telefon világítása mellett nem ismertük fel hogy ő az e vagy sem. A teste mintha az lenne csak a feje volt másmilyen. Lehet más volt mert sok ilyen barnás színű létezik. Csak az volt a fura hogy az a neve hogy bogyó, és párom csörgetett kulcsával és kiszaladt a ház udvarából ez a cica meg akartuk fogni de nagyon félt és elfutott fel a fára aztán egy másikra és vissza ház udvarba.Ma szintén voltam kinn de az anyummal, viszont mondtam hogy abba az utcában látta megy hasonlót ahol kiugrotta kezéből viszont sötétbe nem láttam.A kérdésem a következő anyum 2x monda hogy bogyó és kiszaladt az a cica a házból anyumhoz mert vitt ilyen kaját és elkezdte enni , mint aki nem evett x napja!

Arra gondoltuk hogy ő az viszont a feje picit fura volt mintha kisebb lett volna füle, meg nagyobb a feje de a teste meg a mérete kb ua. Ez olyna gáz h nem ismertük fel anyum azt monda szerinte nem az volt én meg azt hogy sztem ő. Becsöngetett abba a házba is anyum, ahol kiszaladt ez a cica és hogy nem e látták milyenket. és hogy ez mióta van náluk azt mondta a srác hogy 5 éve egész kis kora óta. Viszont mikor megkérdeztük hogy kivják a cicát volt egy hatásszünet mire kinyögte hogy mici, aza gáz nem néztük meg h kan e vagy sem mert beszaladta házba ahogy kinyitotta az ajtót, mert bement hogy felírja aszámunkat. nekem eza hatásszünet fura volt , viszont a legfurább hogy 2x név hívásra jött. Ha köztetek van olyan akinek régóta van macskája vagy akármi mit gondoltok bármilyen cica odajönne mind1 milyen neven hívjátok?

Ezt úgy értem hogy a hangra jön mind1 mit hall vagy csak az jönne akinek eza neve. A másik meg úgy evett mintha nem kapott volna kaját nem hiszem hogy ha 5 éve ott lakik nem etetik.De az a baj olyan mintha eltorzult volna a feje. nem tudom lehet e ilyen változás 3 nap alatt , beteg lett stb. Nagyon hiányzik nekem és ki vagyok . tanácsot várok hogy erre ti mit gondoltok visszamennétek megnéznétek még? Vagy akár hol mentünk ott a környező utcákban senki nem látta. Azt se hiszem el, vagy mivel nagyon gondozva volt és szép , cica ilyen rövid idő alatt befogta valaki?

Attól félek hogy éhezik. fázik stb. Nem nagyon engedtük ki szoba cica volt , mivel tömb házba lakunk. Minden ötletet szívesen várok!

köszönöm!


2016. dec. 20. 01:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Mivel kicsit zaklatott vagyok remélem nem túl kusza!
2016. dec. 20. 01:59
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehettek ilyen hülyék, hogy kiviszitek kézben "sétáltatni" ?????? Egy szobacicát nem kell sétáltatni, különösen nem kutyák lakta környéken, különösen nem kézben!! Ilyet...! Szegény cica... Milyen felelőtlen szerencsétlenek vagytok!
2016. dec. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 nem é. Vittem ki 2 làtom megfogta a lényeget most h te vagy màs írja az oltàst mert jól esik nekem nem lesz jobb itthon sem voltam mikor történt 2 voltak kérdéseik és ink az érdekelt volna nem az h ki mit b*szott el.
2016. dec. 20. 03:24
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Neked mar "parod" van??? Azt hittem egy 9 eves gyerek irasat olvasom itt.
2016. dec. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta volt nálatok? Kicsit fura, hogy nem ismeritek fel és ő sem titeket. Szerintem ha ő lett volna megismertétek volna. Milyen színű, barna cirmos?

Rengeteg helyre el tudnak bújni, lehet messzebb is keresni kellene, azóta ki tudja hol jár.

2016. dec. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy 3 nap elteltével kétkedtek abban, hogy a ti macskátok-e, az beszédes, nem? Valószínű, hogy nem az.
2016. dec. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a ti cicátok az,keressétek messzebb plakátoljatok szórólapozzatok stb. De tényleg nem semmi, hogy kézben vitte "sétálni" vagy tájat nézni anyud.
2016. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Elnézést a feltételezésért,de nem lehet,hogy anyukád szándékosan szabadult meg a cicától?

Mert ne haragudj, de normális ember nem viszi kézben az utcán a szobacicáját, de ha mégis elszökik,akkor mi az,hogy elment gyorsan bevásárolni?Akkor és ott kellett volna akár egész nap ülni és hívogatni, nem elmenni vásárolni.

Szóval szerintem sanszos,hogy nem véletlen tűnt el a Cirmi.

Egyébként ez is elég érdekes,hogy nem ismeritek fel a saját cicátokat.

De maradjunk annyiba,hogy ne erőltessétek az állattartást ennyi IQ-val.

Üdv

2016. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!