Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! A macskám testvére...

Segítség! A macskám testvére FIP-es lett, lehetséges hogy az én cicám is az?

Figyelt kérdés

November elején hoztam el pár nap különbséggel a másik cica után.

Facebookon tartjuk a kapcsolatot a másik cica gazdájával és tegnap elvitte dokihoz a cicát mert nagy volt a hasa és az orvos azt mondta hogy fip. Ma csinálnak vértesztet! Én most várjak vagy probáljam meg elvinni és leteszteltettni? 5 hónaposak



2016. dec. 21. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
milyen betegség a fip?
2016. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Azóta lett baja a cicádnak? Melyik tenyésztőtől vetted? Mert az semmiképp nem jelent jót ha akár 1 cica is FIP-es a tenyészetben, mert fertőző és halálos kimenetelű. Bár ha ilyen fertőzés áll fenn akkor nagy valószínűséggel szaporító lehetett.
2017. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kései válaszért. A cicát nem vettem hanem kaptam. Házicica. A testvérét elkellett altatni. Az én Mollym szerencsére jól van. Csináltattunk neki tesztet negatív lett.
2017. júl. 22. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!