Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nagymamám macskája mindig...

A nagymamám macskája mindig kiissza a hűtő tetején lévő kancsóból a vizet. Miért csinálja ha ott van a tálkájábn a friss finom víz?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ezek ilyenek az kell nekik ami nehezen elérhető. A mienknek is hiába van tálba a vize inkább iszik a csapból.
2016. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most komolyan?! senki se tudja erre a kérdésre a választ?! pedig ez már 5 éves koromtól furdalja az oldalam.
2016. dec. 21. 20:38
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van! mi a neve a macskátoknak?
2016. dec. 21. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pisze cica :D Szóval vannak hóbortjaik, a kancsós víznek más a szaga vagy lehet nyugodtabb helyen van.
2016. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én ilyenre nem is gondoltam. köszönöm a választ! valaki nem tud még valamit erről? kezd érdekelni ez. izgatott vagyok!
2016. dec. 21. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kutyás vagyok, de a kutyák pont ugyanilyenek, az enyém legalábbis. Volt egy ceglédi kannánk, amit mindig jól teleeresztettünk friss vízzel és azzal locsoltuk a virágokat az erkélyen. Hiába cseréltél a tálkájába vizet pont akkor, ezzel egy időben, akkor is a kannából lefetyelte a vizet ki :D
2016. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A macskák dolgaiban hiába keresed a logikát :D

Tetszik neki a kancsó, olyan helyen van, ami vonzóbb neki, mint a saját táljának a helye stb.

Fura, öntörvényű jószágok. Ezért szeretjük őket.

2016. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cicáimnak a lakásban 4 különböző tál van kirakva vízzel. Van üveg, porcelán, fém és műanyag is. Inni egyikből sem isznak...

Viszont a fürdőkád aljába mindig kell vizet engednem, ha nincs, képesek a dugót befocizni a szobába, hogy jelezzék, üres az "itató". Ez mellet az egyik cicám imád öntözőkannából is inni. A másik már furcsább... esik az eső, akkor az erkélyen összegyűlt tócsából iszik. Másik mániája, mosás után amíg a ruha szárad, párolog, hajnalra az ablakra lecsapódik... Megy és az ablakról nyalogatja le a vizet. Macskák ilyenek, én sem tudom, miért.

2016. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát... mondjuk már 4 éve ezt csinálja.
2016. dec. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!