Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a páromat...

Hogyan vegyem rá a páromat hogy lehessen cicám?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk és nem engedi a cicát!Én imádom őket!Megnyugtat a jelenlétük!
2010. máj. 3. 10:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Fenyegesd meg! Cica, vagy el lehet menni!
2010. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
hát nemtudom én ha szépen kérném a barátomat akkor szerintem egy elefántot is megengedne :)) tudja hogy mennyire szeretnéd ? akkor nem értem miért nem "engedi meg" ...
2010. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért gondold meg. Panelba mondjuk tényleg nem való sem kutya sem macska. Nekünk a frissen vásárolt 30.000 Ft-os ágyunkat, 2 nap alatt lekarmolta, úgy néz ki mint 1 20 éves ágy. A többi kárról nem is beszélve, meg a takarítás. Ruhadarabot szó szerint rejteni kellett, mert 5 percre kint maradt és úszott a macsakaszőrben. Én megfogadtam, panelba soha többet sem kutya, sem macska.
2010. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%

találj egy kiscicát és mondd, hogy egy autó kereke alól szedted ki vagy a lábtörlőn találtad...aztán próbálj neki gazdit találni (nem fog sikerülni) és a nyakatokon marad


nálunk a lábtörlős volt a párom találta (ő a pasi) és behozta...aztán a nyakunkon maradt...csak azért nincs nálunk, mert a két kutya mellett panelban nem lehet, ezért 2 kutya mellett van anyáméknál :D

2010. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom utálta a macskákat, hallani sem akart róluk. Aztán amikor egyszer sétáltunk, találtunk egy pici cicát, aki keservesen nyávogott, miközben az autók között rohangált. Nem volt kérdés, hogy azonnal összeszedjük és kezdjünk vele valamit. Életében akkor fogott szerintem először macskát. Aztán nem tudtuk kinél elhelyezni, de mégsem rakhattuk ki,így megegyeztünk, hogy nálunk marad addig, amíg nem találunk gazdát. Persze a macska senkinek sem kellett, így nálunk maradt. :) Hát nekünk így lett cicánk. (Azóta imádja amúgy)
2010. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

Én azt gondolom, ha én is dolgozom és ugyanúgy viselem a háztartással együtt járó terheket, akkor ne nagyon szabja meg nekem, hogy lehet -e cicám vagy sem. Nem a gyereke vagy, hogy valamit tiltson vagy megengedjen!

Persze én is megkérdem a párom véleményét hasonló helyzetben, de szerintem ha valaki szeret valakit, azt nézi, hogy a másik mit szeretne.

2010. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem erőltetném mert a cica látja majd a kárát! Hirtelen eltűnik a macsek vagy rosszabb...vagy macska, vagy a párod!
2010. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A párom se kutyát se macskát nem visel el a lakásban...!Azt mondta ha viszek valami állatot akkor ő megy el itthonról...!
2010. máj. 3. 10:50
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen.
2010. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ölegem van hogy mig otthon laktam a szüleim nem engedtek meg soha semmi ilyet,most meg a párom........!!!!!!!!
2010. máj. 3. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!