Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért foszforeszkál az alutasa...

Miért foszforeszkál az alutasakos macskaeledel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik tápról van szó? Világít a sötétben a hús, vagy mi?😀
2016. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél, hogy újrahasznosítják a nukeláris hulladékot...
2016. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alutasakosba, meg a konzervekbe mindenféle hulladékot beledarálnak. Bármilyen színe lehet. Értem mire gondolsz. Olyan, mint az aszfaltra folyt olaj, kicsit szivárványos.

Én személy szerint nem adok ilyesmit a macskámnak, mert nincs tápértéke.

Jó minőségű szárazat kap, mellé pedig néhanapján egy kis kanál natúr tonhalat, amiről le van öntve a sós lé.

2016. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne félj, nincs benne "NUKELÁRIS", sőt még nukleáris sem... :)


Ellenben őrölt csirkecsont az bizony van benne. A csirkéket (főleg ha kínai) gyakran etetik olyan táppal, aminek magas foszfortartalma van. Ettől a porrá őrölt csontjai halvány fényt bocsátanak ki, mint a foszforvegyületek általában. Ezért foszforeszkál az olcsóbb macskaeledel. Én amúgy kutya, macskatápot az életben nem adok többek az állataimnak. Amit ezzel etettem, azoknak erősen limitált élettartama volt. :(

Helyette kapnak halkonzervet,falusi _felvert_ nyers tojást (pecás ismerős nincs) meg vegyes konyhai maradékot (zöldségek is) és gyönyörűen fejlődnek, szép fényes és vastag a bunda, életvidámak, mozgékonyak. Az így táplált macsek meg most 16. éves. A tápon tartottak 6...12 évet éltek...

2016. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
MIX alutasakos eledel volt . Köszönöm a válaszokat !
2016. dec. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!