Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen lehet a macskám oldala?

Milyen lehet a macskám oldala?

Figyelt kérdés

Két napig voltunk távol. Kaját egy napra raktam ki neki, mert úgy volt, hogy másnap jövünk haza, csak közbe jött valami, és egy napot még távol voltunk tőle.

A macskánk bent volt a házban.

Mikor ma hazaértünk, akkor a macskám oldalán van egy vastagabb csík (nem szabályos csík), ami olyan halványpirosas. A lába is olyan néhány helyen.

Mióta hazajöttünk, sokszor nyávogott, jött oda hozzám. Hol kiakar menni, hol be akar jönni.

Jön oda, megsimogatom, dorombol.

De látszólag nincsen semmi baja. Ugrál, fut, rohangál, de nem tudom milyen az oldala. Bent a házban, nincs festék, és mikor elmentünk, nem volt olyan.



2016. dec. 27. 14:17
 1/5 Fritzkó Mákiel válasza:
Lehet hogy játszott valami éles/hegyessel vagy belelépett. Mosogatóba pl nézd meg nem sebes-e.
2017. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nem látszódik rajta semmi sem.

És sebet sem találtam rajta. Csak a szőre tetején volt olyan.

Megszűnt a szín is, szép fehér ismét, de máig nem tudom, mi volt rajta.


Az is eszembe jutott, hogy nem-e mászott bele a kukába, és kente össze magát valamivel.

Vagy egeret fogott bent a házban (remélem nem), és attól lett olyan az oldala, hogy rálépett vagy valami.

Viszont egérre utaló jelet mióta itt lakunk nem találtam.

2017. jan. 3. 18:41
 3/5 anonim válasza:
Nem vagyok tájékozott a macskabetegségekkel kapcsolatban, de én a te helyedben megnézetném orvossal.
2017. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Majd elviszem, de azóta se jött ki semmi ilyen szín rajta.

Bár a feje tetején találtam már zöld csíkot is, meg narancssárgát is (mondjuk akkor festettünk), de a zöldet nem tudom honnan szedte, kintről jött be úgy.

Átmegy a szomszédba is sokszor, és lehet hogy festékes volt, csak én nem vettem észre rajta.


Meglátom, mi lesz vele, meg hát szem előtt szokott lenni, és jön, ha valami baja van.

Szerencsére él és virul. :)

2017. jan. 6. 14:21
 5/5 Fritzkó Mákiel válasza:
Jaj csak belemászott/feküdt valamibe.Tipikus cica.
2017. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!