Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt akinek kistestű kutya...

Van itt akinek kistestű kutya és macska együtt êl velük lakásban? Kutya macska barátság?

Figyelt kérdés
Van egy bolognese fiú kutyusunk holnap kap a lànyom egy sziàmi cicàt. Ahonnan kapja ott is együttvan a kutyàval és jól kijönnek . a cica 12 hetes kutyànk 4 éves. Olyan gazdi vàlaszàt vârom akinek van minkettő.

2016. dec. 28. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Lakásban van 2 kutyánk (8 hónapos és 1,6 éves), egy kiscicánk (3 hónapos). Semmi problémánk.
2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hàt remélem nàlunk sem lessz . kókit a kutyànkat is úgy neveltük hogy ne bântsa a cicâkat bâr tart is tőlük ha talàlkozunk eggyel az utcân de titokban kukucskâl utànnuk azêrt. Êp tegnap dörgölődzött egy cica hozzàm a kutyàm meg bújt mögēm.
2016. dec. 28. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

nekem jack russellem van(meg egy borderem) és ő is kb 4 éves volt amikor hoztunk mellé egy cicát. a cica sajnos félt a kutyáktól, ezért a kutyákat először "letiltottam" róla(kb rá sem nézhettek). majd pár hét múlva a cica felbátorodott és játszani akart volna a kutyákkal akik félek tőle(persze csak azért mert én mondtam). de pár hónap múlva már felváltva kergették egymást a jack-el :)

ja és régen is és most is teljesen be vannak indulva a macskákra(persze ha szólok, abbahagyják) csak ezt az egy macskát engedik az udvarba.

2016. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első időkben kb. 100 %, hogy utàlni fogják egymást.

Először zárd el őket egymástól, aztán ha a kutya hallgat rád, gyorsan összeszoknak. De ha hiába szólsz rá, csak ugat, akkor kínos lesz.

2016. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Idén ősszel az utcáról hoztam haza egy kb akkor fél éves kiscicát a 6 éves (keverék, de kistestű) kutyám mellé. A kutya korábban volt már együtt macskákkal, de nagyon szereti őket, pedig az első macska jöttekor nem volt ráparancsolva semmi, ösztönösen nem bántotta.

A mostani kiscica eleinte félt tőle, de már 2 hónapja itt van, és folyton együtt vannak, van, hogy egy tálból esznek, máskor összebújnak. :)

2016. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első pillanattól kezde olyan jól ki jönnek megy a jâtêk ezerrel.
2016. dec. 29. 18:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Hàrom óra hosszâja jàtszanak egymàssal most kezdenek fàradni
2016. dec. 29. 18:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Most jóttünk fel a sétâból de úgy kotort felfele a macsekhoz hogy vele lehessen. Megzabâlom öket olyan aranyosak
2016. dec. 29. 19:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Együtt alszanak örülök hogy jól el vannak.
2016. dec. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!