Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újra el kell mennem az állator...

Újra el kell mennem az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja voltam az állatorvosnál mivel a 2 éves ivartalanított macskám férges volt. Adott ilyen folyékony gyógyszert amit a bőrére kellett cseppenteni. Még mindig férges. Ugyanúgy látok a fenekén fehér "kukacokat". Vennem kéne még ebből a gyógyszerből? Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 1. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha férges, akkor mindenképp kéne valami, de előtte kérdezd meg az orvost. Mondjuk én nem hallottam még ilyen tipusú féregtelenítőről... Tablettáról, vagy kis pasztáról amit szájon át kell adni igen. Írd már meg mi az a cucc amit adtak múltkor.
2017. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Nem, a spot-ont nem szabad gyakrabban adni, mint amit előírtak, és bármilyen márkát is vettél az 1 hónap biztosan korai. Tablettás féreghajtóra van szükséged, és abból is 2 adagra, mert 2 héttel később meg kell ismételned a kezelést. Orvoshoz nem kell elmenned ezért, állatpatikában is megveheted.
2017. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cseppentős nem mindegyik fajta féregre hat. Mindenképpen vidd vissza!
2017. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így lesz. :)
2017. jan. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!