Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 és fél év panelban egy...

6 és fél év panelban egy cicának nem kegyetlen?

Figyelt kérdés
Icipici korától van nálunk,utcán még soha nem volt. Nem rossz ez a cicának??Igy lehet valami betegsége?
2017. jan. 1. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Fajtatiszta cicák közül sokat nem is ad a tenyésztő kerti tartásra. Sokkal tovább él egy benti cica. Nem mérgezik meg, nem öli meg kutya, nem üti el autó. Nekünk is van cicánk. Egyszer kinyitottam az ajtót kíváncsiságból. Kinézett a szabadba és utána visszasétált a kedvenc foteljába. Esze ágában nincs kimenni. Nem hiszem, hogy szenved a lakásban.
2017. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Háát ő sem akar kimenni,de az előző macskeszunk fél óránként leugrott az erkélyről! Elsőn lakunk. Jól érzi magát én is úgy gondolom ,meg mindig mondom neki,milyen szerencsés,kismillió macska kint fagyoskodik,nincs kajájuk! :(
2017. jan. 1. 23:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előzőeknek. Boldog, teljes életet élhet így, főleg ha eleget foglalkozol, játszol vele. A macskák gyűlölik a változatosságot, nagyon fontos nekik a megszokott környezet.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy jutott ez eszedbe 6 és fél év után?

Neki is van kijárása az erkélyre?

2017. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen,ő is kijár az erkélyre,de neki esze ágában sincs leugrani! :)Most onnan jutott eszembe,éppen kikéredzkedett és csak leül a szőnyegre és néz ki a fejéből! :)

Gondolom persze,hogy jobb nekik lakásban,/meleg-kaja miatt/de lehet hiányzik a fára mászás,szaladgálás...így el van hízva,akkora mint egy kismalac! :)

2017. jan. 2. 09:49
 5/16 anonim ***** válasza:
A fáramászást mi megoldottuk: van egy oszlop padlótól-plafonig, betekerve kötéllel. Azon raliznak le-föl, közben prímán karbantartják a karmukat.
2017. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Woow,valóban? Tudnál róla küldeni képet? Kaparófát mi is vettünk,de nem használta,így eladtuk. Az ágyak végét már szétkaparta..
2017. jan. 2. 16:26
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] Kicsit szétszedték, újra kell az egészet tekergetni :)
2017. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bekecs Béla ***** válasza:
Nekem az első macskám 13 évet élt panelba, majd a második 15évet. Illetve a mostani macskáim se vannak felháborodba, hogy panelba kell leéliük, finom kaja mellett, szeretetben, odafigyelésben, és melegben az életüket.
2017. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon jó,praktikus. Gondolom jól be van fúrva,rögzítve. Naa egy ilyet lehet szerkesztek én is. :)

15 év? Ohh,az szép. Soha nem volt semmi baja? Nem kapnak lakásban el semmi betegséget? Nyáron a lányom megszokta fürdetni,ne legyen olyan melege.:) elég jól viseli. :)

Lányom szeretne mellé egy kiscicát,de szerintem ő kinyírná. Féltékeny is,ha bejön a szobámba,ugrik neki,harapdálja,igaz akkor is amikor takarítja a macska wc-t. De,hogy miért...passz!

2017. jan. 3. 00:01
 10/16 anonim ***** válasza:
7-es, hasonlót én is láttam macskáknak árult mászótornyok között, és nagyon tetszett. Azért nem vettem, mert nem tudtam, hogyan jön le a macska, ha felül a felső polcra. Lemászik valahogy vagy leugrik majdnem 2 métert? Sejtem, hogy a leugrálástól sem lenne baja, de az alattunk lakó nem örülne a dübörgésnek. Nálatok hogyan jönnek le?
2017. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!