Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem bújik hizeleg a 14...

Maca1026 kérdése:

Miért nem bújik hizeleg a 14 hetes cicám?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem cicát sziamit 14 hetes nem nagyon hagyja magát simogatni nem nagyon hizeleg bújik oda magától lehet attól mert még fiatal és játékos és sokat játszik csak azért nem értem mert már volt cicám és ő kisebb korától volt velem ő hizelgos bujos volt....lehet azért ahonnan vettük nem hizelegtek neki simogattak ?

#macska #sziámi #cica #bújós #hizelges #bújik sziámi cica
2017. jan. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert minden macska más. Van amelyik jobban igényli a szeretgetést, és van amelyik egyáltalán nem.
2017. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosan.az én cicám is ilyen.2 év után már kicsit jobban igényli a simit meg hogy közel legyek hozzá de tudom hogy sose lesz olyan cica aki folyton igényli a simit meg a szeretet.ettől még imádom:)
2017. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Enis imádom kisszerelmemet lehet kölyök és még játékos de legyen bármilyen is imadom
2017. jan. 2. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert a macska jó nagyrésze nem szereti az embert csak eltartatja magát veled hogy adjál neki kaját és legyen neki helye henyélnie egész nap.
2017. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
76%-os, attól hogy macskagyűlölő vagy, nem kell minden macskás kérdéshez odakommentelni valami fszságot...
2017. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden cicának más az egyénisége. A sziámi meg még ezen felül is egy különleges fajta. Lehet, hogy soha nem lesz bújós, simogatós, vannak ilyen cicák. Tiszteletben kell tartani, elfogadni olyannak, amilyen.
2017. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bekecs Béla ***** válasza:
0%
Azért mert vetted, és nem menhelyről hoztad.
2017. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fajtatiszta cicát vásárolsz, érdemes utánaolvasni, milyen a természete. Nem csak az a fontos, hogy milyen cica tetszik, hanem az is, hogy neked milyenek az igényeid, illik-e az életstílusodhoz.

A sziámi nagyon-nagyon intelligens macska. Hatalmas a mozgásigénye, nagyon pörgős, rengeteget kell vele játszani. De nem bújós. Ez nem a tenyésztő hibája, ő nem az a fajta cica, aki az öledbe veti magát. Nem a tenyésztő hibája.

2017. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!