Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy ha az ivarzó...

BPI-323 kérdése:

Igaz, hogy ha az ivarzó nőstény macskát ceruzával "megdugják", azt hiszi, hogy megtermékenyült és abbahagyja az ivarzást?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom szomszédjának állandóan ivarzik a macskája. Nem túlzok, de kis kihagyásokkal kb. folyamatosan az ivarzás klasszikus tüneteit produkálja, folyamatosan vernyákol és jön, kelleti magát. A szomszéd szerint ilyenkor egy ceruzával (khm...) "meg kell dugni", mert az úgy ingerli a hüvelyét, mintha közösült volna, a szervezete azt hiszi, hogy megtermékenyült, és abbahagyja az ivarzást. Nekem viszont a szüleim egykor hivatásos macskatenyésztők voltak, és szerintem ez nettó hülyeség (és állatkínzás is...) Mondjuk tény, hogy az a cica igazi nő, úgyhogy megértem a szomszédot, ha esetleg rágerjedt... :)))

2017. jan. 4. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

NEM IGAZ!


És ez állatkínzás is!

2017. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem, eljött az ideje, hogy elmenjek aludni... :D
2017. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Rég hallottam már ilyen beteg dolgot.
2017. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem működik, de ilyen sűrű tüzelésnél nagyobb az esély a méhgyulladásra, amibe könnyen és gyorsan belehalhat. Macskák ritkábban álterhesek, mint a kutyák, de az is előfordulhat. Ivartalanítani kellene.
2017. jan. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
arra gondolt mar a szomszed hogyha neki dugnak fel egy seprunyelet akkor nem is fogja zavarni hogy mit csinal a macska?
2017. jan. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Pedig te magad megválaszoltad a kérdést.

"állandóan ivarzik a macska"

Ha azt érezné hogy megtermékenyült akkor nem ivarzana állandóan.

2017. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Azzal a ceruzál a szomszéd szemét szúrdd ki! Miért nem rohadnak meg az ilyen beteg nyomoroncok?!
2017. jan. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg állat, vigye el dokihoz,ivartalanítassa, ő meg katéterezze meg magát a ceruzájával.
2017. jan. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig valahol terjed ez az info, itt is egy ilyen kerdest tettek fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__8310980-tuze..

2017. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Természetesen nem igaz, a szüleidnek van igaza. Nem is értem, ekkora baromság hogy fogan meg valaki agyában?!

Ivartalanítani kell a macskát.

2017. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!