Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig nyávoghat ha elmegyek...

Meddig nyávoghat ha elmegyek otthonról?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hetes sziâmi cicànk. Egy hete van nâlunk eddig mindíg volt volt vele valaki. Van egy bolognese kutyànk is , nagyon jól el vannak jàtszanak pihennek nem bântsàk egymàst. Nem tudom hogy ha otthon hagyom őket egyedül külön vagy egy helységbe haggjam őket. Màr meg próbàltam őket külön kutya az nyugton volt csak pihent a cica meg nyàvogott 5 percig aztàn lefeküdt. Van akinek cicàja ês kutyàja is van itt?

2017. jan. 4. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
tedd ki őket az udvarba
2017. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ők bent laknak velünk . Nem az udvaron vannak.
2017. jan. 4. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te tipikus kelet-europai 1-es! Tedd ki az udvarra. Ja igy kell ez a megoldás. Anyád ha téged is kilökött volna mikor láb alatt voltál nem tudom mit szóltál volna hozzá.
2017. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi külön hagyjuk őket mert szeretik egymast és szoktak jatszani is de egy ido utan a cicus megunja a kutyakat es kell egy kis pihi neki egyedul amig nem vagyunk otthon.
2017. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is külön hagyom őket majd akkor nehogy meg unjàk egymàst
2017. jan. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!