Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek van, vagy volt életetek...

Nektek van, vagy volt életetek cicája, miért ő az, vagy volt?

Figyelt kérdés
Persze,hogy minden cicáját imádja az ember,de volt vagy van amelyik picit több is volt szinte mint egy cica?

2017. jan. 4. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Alapbol nem annyira vagyok oda a cicakert, en ink kutyas vagyok, de volt anyukamnak egy cicaja akit nagyon imadtam es sztem o is engem. Nem igazan tudom korulirni h mert, de az en szememben o egy nagyon kulonleges cica volt.
2017. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 3 cicám van, mindegyiket nagyon szeretem, mintha a gyerekem lenne.

1. 8 éves múlt októberben, szemem fénye, pedig szerintem utál engem :) én imádom

2. 5 éves lesz áprilisban, bújós cica, picinek nagyon rossz volt, nagyon-nagyon...

3. 4 hónap körüli cica, dorombolós, félénk, utcáról mentett cica.


Imádom őket, de mégis a 8 éves ivartalanított kandúrom a leg-leg mindenben, pedig még azt sem engedi, hogy 2-3-nál többször simogassam meg. Kis szemét...:D

Mindegyikben van olyan amit imádok és amit nem.

Volt egy fehér szürke foltos cicám, sajnos elütötte az autó 11 éve, ő puszit adott mindig mikor találkoztunk, odahajoltam és puszizkodtunk, imádtam.

Sok cicám volt, szinte mindegyiknek az lett a sorsa mint ahogy az előbb írtam.

Neked van cicád?


Hiába IMÁDOM A MACSKÁKAT!!!

2017. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem kb.: 4-5 éve volt egy fekete macskám akit Aztan a kocsi elütött

Ezelőtt egy ( az elutese elott) 1-2 hónappal elment pontosan egy hónapra mert az anya macska verte Es Ja..de ot magyon szerettem Es meg mindig besirok miatta


Meg volt egy masik az is 3-4 éve Es (ot az az anyamaxska szülte akit az előző történetben írtam) ő egy nagyon gömböc macska volt! Egyszer felmászott a tetohoz ami egy ilyen parafa szérumot anyagból van amit rudam

Tartottak Es egyszer sak éjszaka hallom hogy nyavog valamelyik macska Es kimegyek Es látom hogy beszorult a rúd Es a tető koze ! Es felkellett álmom az ablakpárkányra hogy leyzedjem

2017. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ja Es annyi hogy a gömböc macska Aztan ugy hallt meg ( kicsi volt , talán féléves) hogy az anyja egyszer egy mérgezett egeret adott neki amitől meghalt

Annyira sajnáltam

Ő volt a kedvencem

14/L

2017. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem most van a 4. cicám. Az elsőt 8 évesen kaptam, 7 éves volt amikor egyszer csak eltűnt, tehát velem volt abban az időszakban ami mondhatni a legnehezebb volt az életemben, velem evett, aludt, ő volt az egyetlen barátom. Máig úgy érzem, ő volt a leg-cicám, bár ez lehet amiatt is, hogy vele töltöttem a legtöbb időt és hogy pont abban az életszakaszban volt mellettem, amikor a legnagyobb szükségem volt egy puha mancsra és némi dorombolásra. Az utána következő cicák sajnos csak rövid ideig élhettek velem, az egyik betegségben halt meg, a másikat valószínűleg ellopták. Megviselt az elvesztésük, hiszen családtagként szeretem az állataimat, de őszintén szólva sokkal hamarabb túltettem magam rajtuk, mint amikor az első, a nagybetűs Cica elment. Jelenleg egy 7 hónapos cicám van, aki miatt úgy érzem, hogy meg fogom osztani a leg-cica címet közte és a néhai első cica között. Soha ilyen okos cicánk nem volt, egy napot el tudnék tölteni csak azzal, hogy az értelmes kis arcát nézem. Remélem, ő sokáig velünk lesz majd és bitorolhatja a leg-cicaságot. :)
2017. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem 5cicám van, mindet IMÁDOM!!!!! De egyik kivételesen fontos,5éves lessz, s tán azért ő életem cicája,mert mikor pici volt akkor megbetegedtem,rengeteg időt töltöttünk akkoriban együtt, most is,de akkor nonstop,és olyan kapocs alakult ki köztünk ami más picit, rám néz tudja milyen kedvem van, én viszont ugyanúgy tudom,hogy épp mi van vele, úgy néz rám mint a legjobb barátjára, tudja mit szeretek, teljesen ért engem. De a többi cicám is imádom szeretem.
2017. jan. 4. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos már csak volt, decemberben elpusztult. A szívem szakadt meg. :( Mindig ott volt mikor sírtam, teljesen egymásra hangolódtunk, még a fürdőbe is elkísért. Biztos lesz még cicám, de olyan mint ő, soha többé. Ráadásul csak 6 éves volt.
2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első cicám. Nem volt eddig saját macskám, csak ideiglenes voltam párszor pár hónapig. Azokat a cicákat is szerettem, ők is engem, de a saját macskám teljesen más.


Bolhás férges sovány mütyürként egy ismerősöm a kezembe nyomta, hogy nem kell e, hozzájuk szülte egy macska de nekik nem kell. Egy szimpla cirmos, nem is terveztem, hogy lesz. :)

Első perctől kezdve összhang volt köztünk, és nem túlzok, mondtam neki, hogy akkor mától én leszek a gazdid, onnantól kezdve az ölemben aludt dorombolva és dagasztva. Senkit nem szeret rajtam kívül, de engem mindenhova követ, velem alszik, bújik, szoktunk "beszélgetni". Imádom. Tuti nincs még egy ilyen macsek. Ráadásul jó természetű, nem rosszalkodik annyit, csak néha kicsit eleven. Nekem ő A Macska.

2017. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!