Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy jol nevelt ertelmes...

Egy jol nevelt ertelmes macskanal is elofordulhat hogy megbolondul es megcsikar? Es egy macska kepes lenne komolyabb serulest okozni?

Figyelt kérdés
a mi macskank okos meg sose csikart meg, mikor megsimogatom vagy felveszem mindig eszembe jut most mi lenne ha megbolondulna es megcsikarna

2017. jan. 5. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A macskáknál bármi lehetséges.
2017. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végső soron ragadozó, tehát soha nem fegyvertelen... ugyanakkor egy ember is gondolhat egyet, es agyonszúr egy késsel.

De miért tenné? Nah, ugyanez igaz a macskára is. Miért tenné?

2017. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom miert, ugy ertettem hogy megbolondul mint pl nagyon sok esetben a csaladok kutyaja.
2017. jan. 5. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Csak úgy hipp-hopp nem bolondul meg sem a macska, sem a kutya. A kutyák sem megbolondulnak, amikor a gazdájuk ellen fordulnak, hanem nem megfelelően voltak tartva, nevelve.

Kb. annyi esély van, hogy csak úgy random megtámad a saját kézhez szokott macskád, mint hogy kinyír egy jó ismerősöd.

2017. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ertem koszi a valaszokat
2017. jan. 5. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
macskákkal van egy kis tapasztalatom. olyan macska, akit én neveltem föl, és kiskorában barátságos volt, még soha nem karmolt meg.
2017. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy megcsikar? én ezt a szót ebben a szövegkörnyezetben még nem hallotam(csak emésztőrendszeri panaszoknál).


Egyébként ha megkarmoltra gondolsz akkor két lehetőség van:

1 játszott, az enyém mindig ezt csinálja mikor játszunk. A hajszálereket is csak nagyon ritkán éri el, szóval egyértelműen játszik.

2, fáj neki az ahol megfogtad. Lehet sérülés vagy csak simán rosszul fogtad meg

2017. jan. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!