Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem alszik velem a macskám?

Miért nem alszik velem a macskám?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ivartalanították, azelőtt mindig hozzám bújva aludt, vagy párom lábán. Amióta volt a műtétje viszont nem alszik velünk, csak mellettünk egy széken, amit szeret. Ugyanúgy követ bármit csinálok, és továbbra is kedves maradt, játszani akar velünk, dorombol, hizeleg, de nem hajlandó ott aludni. Jó tudom, valakinek ez gusztustalan, de én úgy szerettem, hogy velünk alszik, teljesen szoba cica, minden ellen oltott, minden mentes egészséges macska, csak valamiért megváltozott a viselkedése. Ez mitől lehet?
2017. jan. 6. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Lehet véletlen rá feküdtetek, vagy belerugtatok míg aludtatok, s nem keltél rá fel így te nem emlékszel ilyesmire,de a cica igen. Én is rugtam már meg véletlen.
2017. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A macskák viselkedésében és szokásaiban ne keress logikát :)

Lehet, hogy egy hét múlva megint kitalálja, hogy veletek aludna.

Ha csak ennyi furcsaság van a viselkedésében, akkor nem lehet komoly baja, csak most épp a széken fekszik kényelmesen.

2017. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél valamit a székre hogy ne tudjon azon aludni este, én is azt csinálom
2017. jan. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!