Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért árulják a nyakörveket...

Miért árulják a nyakörveket azzal a csilingelő bz sággal?

Figyelt kérdés
Nem bolondulnak meg tölle csori cicák?

2017. jan. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Egy cica mindenfele megy gondolom így akarják megoldani hogy halld merre jár. Nem hiszem hogy őket zavarja de engem biztos zavarna ha csilingelne egész nap.

Bár esti kiengedéshez kutyáknál jó mert hallod hogy merre szaladgál. Én már bánom hogy nem vettem az én kutyimnak megette egy róka este és nem halottam.(anglia)

2017. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, amelyiknek még tetszik is, hogy csilingel...

De!

Megbolondulni nem bolondulnak meg tőle, és azért van, hogy bénább vadász legyen, így kevésbe irtsa maga körül a madarakat.

2017. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 a kutyádat megette egy róka? Jesssszzus. És ha csilingel miközbe eszi akkor tudtál volna segíteni? Bocsi nem bunkóságból kérdem és nagyon sajnálom szegény kutyád:(((
2017. jan. 6. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Elharapta a torkát, kicsit túloztam . Hát nem tudom lehet hogy jobban halottam volna ha az a szar csilingel mert a kutyi nem adott ki hangot egyáltalán. Pici volt szóval szerintem egy harapással vége lett sötét volt akkor vettem észre amikor a róka elszaladt előttem hogy gáz van.
2017. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szegényke;(sajnálom
2017. jan. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!