Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Norvég erdei macska tenyésztő...

Norvég erdei macska tenyésztő Magyarországon. Van ilyen egyáltalán? Esetleg egy megbízható tenyésztő? (Esetleg más hosszúszőrű fajták? )

Figyelt kérdés

Imádom a hosszúszőrű macskákat.


Befogadás előtt állok, utánanézek fajtáknak, tenyésztőknek. Az első két helyen a Maine Coon és a Norvég erdei macska állnak, mindkettő szimpatikus fajta, bár a Maine Coon mellett szól számomra még a mérete is.


Tudtok Norvég erdei macska tenyésztőt kis hazánkban? Mennyi lehet érte a reális ár? Maine Coonra körülbelül 120 ezer Ft, ahogy néztem, elég lenne, hogy jó tenyészetből, jó háttérrel rendelkező cicát kapjak. Norvég erdei macska esetében is fennáll ez?



2017. jan. 7. 03:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Előre is köszönöm a válaszokat.


(A kérdésből lemaradt, bocsi.)

2017. jan. 7. 03:44
 2/4 TR75 ***** válasza:
2017. jan. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maine coon van, de mielőtt hozzánk került még szóba jött a szibériai is. Nagyon hasonlít a maine coonra, hipoallergén és egy kicsit kisebb, mint a MC.

Úgy emlékszem, hogy valamivel drágább volt akkoriban, mint az MC, de nem sokkal. Macskakiállításon láttam ilyen cicát először.

Több tenyésztő is van az országban. Pl. [link]

A norvég erdei macskával kapcsolatban szerintem érdeklődj nyugodtan a tenyésztőknél, biztosan szívesen segítenek. Itt még megtekintési lehetőséget is felajánlanak:

[link]

2017. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még érvényes az kérdés, akkor én találtam egy tenyésztőt, aki 70e ftert adja a fajtatiszta Maine Coon cicáit. Lejjebb ment az árral kereslet hiány miatt, tehát semmi bajuk a cicáknak.
2017. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!