Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 30-40 gramm acana táp mennyi...

30-40 gramm acana táp mennyi csirkeszívvel helyettesithető?

Figyelt kérdés

A macskám napi 2x kap kb. 30-40 g acana szárazat, az állatorvos mondta, h adjak neki néha nyers húst.


Csirkeszívet milyen gyakran adjak neki és mennyit? (én úgy gondoltam, hogy olyankor a száraz helyett adom.)



2017. jan. 10. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz a száraz mellé is, hacsak nincs elhízva a cicád. Csirkeszív is jó, lehet még csirkemell is, vagy bármilyen baromfinyesedék, marhahús, nyúl és hal is nyersen. Disznó NEM.
2017. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a száraz mellé adjál neki, gondolom az orvos is így javasolhatta, ha nem is mondta ki egyértelműen. Picit kevesebbet adj neki a tápból mint szoktál s egészítsd ki.
2017. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
itt nalunk csak maradekot kap megis joeroben van a cicus
2017. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Acana MELLÉ csak módjával etess. Iszonyatos kalória tartalma van és a gyártó útmutatója gyakorlatilag kész életveszély. 4000 kalória per kg. grammonként 4 kalória. Nem csoda, ha híznak a macskák acanán, mint a disznó. Bentinek szerintem nem is jó ilyet enni. Az én 6 kilós macskámnak 400 kalóriányi kaját javasol a gyártó, ami egy vicc. Fele annyi a normális szerencsétlennek, különben elkezd elhízni... Na ha még azt ráadásba kiegészíteném valamivel, akkor lenne csak egy csüngős hasú malackám itthon..
2017. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!