Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a főzött lecsókolb...

Szerintetek a főzött lecsókolbászt megeszik a macskák?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
igen barmit megesznek.
2017. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megeszik, de nem nekik való, fűszeres, tartósítószeres.
2017. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínü megeszik, de egészségtelen a sok füszer, só miatt, kicsinálja a vesélyét.
2017. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kap normális kaját, akkor természetesen meg fogja enni, inkább, mint hogy éhezzen.

De disznóhúsból készült dolgokat nem ehet a macska, nem véletlen, hogy sertéses macskaeledel nem létezik, csak csirkés, kacsás, halas, marhás, stb. Ennek oka az Aujevszky-kór, ami a sertéseken gyorsan átfut, az emberre se nagyon veszélyes, de halálos a macskákra nézve, nincs rá se oltás, se gyógymód.

A sertések betegsége, náluk gyorsan lefut, de kutyára, macskára halálos.


Bolti lecsókolbászt meg amúgy az embereknek sem szabadna enni, mert szinte mindig szemét anyagokból készülnek, tele műanyaggal, adalékokkal.

2017. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh értem. Nem vagyok gyakorlott macskatartó csak erre járt egy kóbor cica aki elég sovány és gondoltam adok neki enni, de akkor ez a menü kihúzva. Lehet, hogy veszek neki macskakaját.
2017. jan. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!