Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám olyan sok vizet...

A cicám olyan sok vizet iszik, hogy kihányja. Hogyan akadályozhatnám meg?

Figyelt kérdés
Vesebeteg macska, gyógyszert is szed. Az orvos azt mondta, hogy hadd igyon annyi vizet amennyit csak akar. Ő pedig állandóan teleissza magát és ki is hányja a vizet rögtön. Más baja elvileg nincsen, ételt nem hány ki ilyenkor, csak színtiszta vizet. Nem minden nap fordul elő a jelenség, de sajnos elég gyakran.

2017. jan. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosnak is mondtad, hogy kihányja? Én lehet megkérdeznék mást is erről a dologról, nem tűnik túl hasznos tanácsnak, hogy igya csak magát hányásig.
2017. jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az renben van, hogy javasolta igyon többet, de valami nem stimmel, értem hogy vesebeteg ezért többet iszik, de azért érezni szokták mennyi a megfelelő, én.mindenképp beszélnék a helyedben erről az orvossal, lehet más is áll a háttérben, esetleg romlott az állapota s pánik ivást csinál. Hivd fel mindenképp.
2017. jan. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem orvossal.

Közben viszont kiderült, hogy tényleg nem a víz miatt hányt. Hanem összeszedett valami betegséget, mert étvágya sem volt, és csúnya hasmenése van.

Amikor régebben hányt vizet, akkor is végül kiderült, hogy ilyesmi állt a háttérben.

Én csak onnan gondoltam, hogy a vízivás a baj, hogy mindig látom hogy rengeteg iszik, és csak vizet hányt, tehát ételt nem. De ezek szerint úgy tűnik, hogy ha nincs más baja, akkor tényleg érzi hogy mikor elég.

2017. jan. 13. 15:24
 4/4 Katonca ***** válasza:
100%
Általában azért iszik sokat egy cica, mert vagy lázas, vagy pedig hasmenése van. Ösztönből tudják, hogy pótolni kell az elveszített vizet. Örülök annak, hogy becsületes állattartó vagy, és orvoshoz vitted. :)
2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!