Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a macska miért ilyen bohém?

Ez a macska miért ilyen bohém?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=AqjB8DGt85U

Sok macska viselkedik így? :D Szerintem amúgy tök aranyos.


2017. jan. 13. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem felhergelte valamivel a cicát mielött felvette videóra,látszik ahogy idegesen csóválta a farkát végig miközben virnyákol. Cuki amugy,főleg mikor ugrott a csávó felé:)))
2017. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Felcukkolták, és nem cuki állatokat hergelni és röhögni rajtuk, majd feltenni jutubra.
2017. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg félt a kamerától.

Nem aggrészív, hanem fél valamitől.

2017. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
És szép dolog félelmbe kergetni egy állatot, majd röhögni rajta? Idióták!!!!
2017. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Tudod mi tök aranyos, majd ha téged megijesztenek és pánikos rohamot kapsz, majd kiteszik, hogy nézze mindenki, minden tündéri vagy...


Mennyi vagy? 15?

2017. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Lófaxt bohém, nagyon fél valamitől.
2017. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Remélem kérdező, semmilyen állatod nincs, és nem is lesz, mert abszolút nem olvasod a jeleiket. Ez egy megijesztett macska.
2017. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
1# vagyok. Ugyanazt írtam mint ti, hogy felhergelte a végén meg nagyon nem értettétek az iróniát, hogy akkor volt cuki mikor a csávónak ugrott nevetés jel:)))hogy az volt a vicces benne,mert megérdemelte. Szóval köszi a lepontozást.
2017. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerem annyira a macskák viselkedését, de ezért már így nekem kell támadni? Egyébként több oldalon is olvastam, hogy vannak alapvetően agresszív macskák akik nem külső behatás miatt lesznek olyanok.
2017. jan. 13. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem egy személy támadt neked ez a 75százalékos rontott rád,nyomta zsinorba, azért annyira nem volt drasztikus a vidi hogy igy neked essen. Ne törödj vele kérdező.
2017. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!