Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FELV/FIV Teszt. Időn túli, de...

FELV/FIV Teszt. Időn túli, de ez mennyire lehet normális, valakinek van ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

FELV/FIV teszt negatív volt dokinál (pár percet vártunk). Most egy hónappal később ránéztem a tesztre, és mindkettőnél halvány, de (főleg élőben) szemmel jól látható csík van.


[link]



2017. jan. 15. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek biokémiai folyamatokon alapulnak... szóval semmi értelme 5 perc után nézegetni, mert elindulnak a bomlási folyamatok a teszt indikátorban.
2017. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak eltettem, hogy ha sikerül jó gazdit találni neki, akkor ő is lássa... De most meglepődtem nagyon. Nem tudtam, hogy később ez el is színeződhet. Köszönöm!
2017. jan. 15. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet sem nézegetjük többé, csak mikor lejárt az öt perc. Ha eltenném, egy hónap múlva lehet, hogy pozitívat adna :DD.
2017. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!