Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim általában házi...

A macskáim általában házi tejet szoktak kapni kenyérrel, meg persze néha a mi kajánkból is, de nem akarják enni a tejet? Lehet, hogy hülye kérdés de megunták, elvégre napi szinten azt eszik

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Tehéntejet ne adj a mecskának,mert nem tudja megemészteni.
2017. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudják emészteni , sem a kenyeret . Vese és gyomorbajuk lesz . A főtt dolgok maradék se kell nekik állandóan . Egyszerűbb száraztáp jó nekik , állatosnál be lehet szerezni . Különben férgesek betegek lesznek a gyatra dolgoktól és a sok hústól is .
2017. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És házi koszttal nem lehet tartani oket? Van egy macskám, ami kb 7 éves, tejen él és egyszer sem hanyt tole és a hasa sem ment.
2017. jan. 15. 19:41
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Ember, normális vagy? Ha meg akarod ölni, csapd agyon inkább, ne akard halálra éheztetni!

A macska húsevő ragadozó! Nem pedig moslékon tartható disznó! Húst adj neki, ne maradékot, meg kenyeret!

2017. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "sok hústól" lesznek férgesek, miont előttem írta valami ostoba, hanem a fertőzött nyers hústól!
2017. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tejet ne adjál nekik de a felsoroltakból egyik sem való nekik.
2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Állatkereskedésben és szinte bármilyen vegyesboltban tudsz venni nekik macskatápot, macskatejet. Tehéntejet ne adj nekik, a maradékhoz nem baj, ha néha hozzáférnek, de ne legyen rendszeres. Oké, hogy házi koszttal etetni költséghatékonyabb, de amennyiben nem fogyóeszközként tartjátok a macskákat és szeretnétek, hogy sokáig éljenek egészségesen, akkor nem lehet félvállról venni a velük való foglalkozást.
2017. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik sem macskának való étel. Egy jó minőségű szaraztáppal bőven elég etetni (nyilván nem a legolcsóbb szupermarketben kaphatóra, sem whiskasra meg friskiesre gondolok) amiben minden benne van, ami kell neki. Nem is értem, hogy lehet egy ragadozó állatot tejen, kenyéren, meg fűszeres, zsíros maradékon tartani. Kb mintha te minden nap gyorséttermi ételt ennél.
2017. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Te meddig tudnál tejes kenyeren élni? Gondolom csak egérfogónak tartjátok.
2017. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoznám, hogy szeretem az állatokat, de nem értem ezt a sok támadást, szerintetetk régen a macskák bolti tápon éltek? Mert szerintem azt kaptak, ami éppen volt otthon
2017. jan. 15. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!