Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó minőségű száraztápot...

Milyen jó minőségű száraztápot ajánlotok? Ti mivel etettek? Esetleg valami jobb fajta konzerv?

Figyelt kérdés

Kiscicának (4 hós kortól) való tápot keresek. Lehetőleg ne ajánljatok Whiskast/Friskiest és a boltok többségében általában kapható társaikat.


Köszi előre is.



2017. jan. 15. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám 16 éves, odavan a túlárazott RoyalCanin baba-mama száraztápjáért. Ezt tudja egyszerűen megenni, szép fényes a szőre, egészséges, amióta ezt eszi.
2017. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. A Royal Caninnal én is szemezgettem, de nem tudom, van-e hasonló áron jobb, vagy jobb ár/érték arányú.
2017. jan. 15. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen van, szerintem a Fressnapf sajátmárkás száraztápja (Premiere azt hiszem) nagyon jó.
2017. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Royal canin ès a kitten tápot ajánlom. Tudom sokaknak nem tetszik,de nekünk ez vált be. Ajánlott tápok még: orijen,acana, applaws, visan optimanova,leonardo.
2017. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a száraztáp Brit Care Cat, a konzerv pedig Premiere + néha Gimpet Malt Soft Extra szőroldó paszta. :)
2017. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. :)
2017. jan. 15. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
nyers hús,ennél jobb nemigen van,és a chickenfood olcsón adja :D
2017. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sok féle tápot kipróbáltam, zooplusról végig rendeltem mindent, amiben magas volt a hústartalom. A macskának mindegy volt, mindegyiket egyformán szerette, komolyan. Viszont nem reklámozásból, de a royal canin kittenstől (4 hó fölötti macseknak verzió) gyönyörű lett a szőre, annyira sima és fényes, mindenki dicséri, hogy milyen szép. Szerintem én nem fogok neki mást venni, mert szívesen eszi, és tényleg látványosan szebb.
2017. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8


Már mástól is hallottam, hogy a Royal Canintól irigylésre méltó bundája lett a macsekjának. :) Azt hiszem, meg fogom próbálni.


Köszönöm a tanácsokat.

2017. jan. 15. 21:02
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
nagyszülőnél van egy talált fekete macska,lassan 1 éves,annak is csillogó fényes,nem az átlagos fényű,és puha meg dús...,pedig ő csak sima falusi macska,és nem eszik nagyon mást csak májasos kenyeret,de azt is csak falatázva :D,én biztos vagyok benne hogy a macska szőrét,kinézetét nagyon befolyásolja a tartása is,egy boldog cica mindig szebb
2017. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!