Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicserélődött volna a cicám? :o

Kicserélődött volna a cicám? :o

Figyelt kérdés

Sziasztok egy elég fura kérdésem lenne... Hétfőn eltűnt két cicánk (most csak az egyikről fogok beszélni) Fekete színű és nagyon barátságos. Szerdán hazajött egy majdnem ugyan olyan cica azóta nálunk van és nem tudjuk eldönteni hogy ez a milyénk vagy sem (ne nézzetek hulyének de fekete cicákat elég nehéz megkülömböztetni) vannak dolgok amikben külömbözik vannak amiben teljesen ugyanúgy viselkedik. Például: ugyanolyan szelíd,a szőrének a tapintása ugyanaz,ugyanott alszik ahol a másik,ha simogatjuk bújik hozzánk...de,a másik cicám fél tőle,majnem fél kilóval nehezebb mint a régi,jelöli a területét(mert fiú) a mi cicánk sose jelölte..

Lehetséges hogy a napokban lett ivarérett és ilyen változásokon ment volna keresztül?:/



2017. jan. 22. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a bagzás miatt változott a természete, ha elmúlt fél éves. Már tüzelnek a nőstények,lehet az el tünésének is ez volt az oka. Ivartalanítasd ha nem szeretnéd, hogy máskor is eltünjön.
2017. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

De az furcsa, hogy nem tudod megkülönböztetni a fekete macskákat, legalábbis a sajátodat akár száz közül is.

2017. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ő a te cicád, csak mivel ivaréretté vált, ezért változott meg a viselkedése. Például a kandúrok csak ivaréretten jelölnek, addig nem. Agresszívebbek is az ivarérett kandúrok más kandúrokkal, valószínű, hogy ezért fél tőle a másik cicád. Ivartalanítani kéne mielőbb, amíg nem rögzülnek a rossz szokásai, vagy nem éri valami baleset a csavargások közben.
2017. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen hidegbe is lehet ivartalanítani? Mert szerintem a minuszok nem tesznek jót a sebnek:/
2017. jan. 22. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ekkorát változott. Lehet, sőt kellene is ivartalanítani. Mindenképpen bent kell akkor tartani pár napig, tehát tökmindegy, milyen idő van éppen.

Én "arcról" pontosan megismertem minden cicámat. Mindegyiknek egyedi pofija van.

2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ivartalanítjuk akkor:) én már megismerem hogy a milyénk:) de a családban más azt mondja hogy másik cicus.:/ és még a többi cicával mit csináljak hogy jóba legyenek?
2017. jan. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!