Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már elviselhetetlen a macska....

Már elviselhetetlen a macska. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most éppen tüzel és már péntek óta EGÉSZ NAP csak nyávog. Benti cica és éjszaka nem lehet tőle aludni meg gondolhatjátok milyen idegesítő szó szerint egész nap ezt hallgatni. Hiába csitítgatjuk egyszerűen nem hagyja abba. Mielőtt megszólnátok ivartalanítva lesz csak a fene se gondolta, ahonnan hoztuk azt mondták, hogy 4 hónapos. Ezekszerint több. Ha megjön a pénzem visszük a dokihoz.

A nyávogásra tudtok valami megoldást? Meddig tarthat még ez ha pénteken kezdte? Szegénnyel csak kiabálok ha már szakad a cérna, pedig nem tudja, hogy miért. Van egy másik ivartalanított lány cicánk de amikor ő tüzelt sokkal higgadtabb volt.


2017. jan. 24. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tehetsz,nyávogni fog még, úgy tudom 6-8nap- ig tart. Hétvégéig még biztos vernyákol.
2017. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam egy videót. Nem tudom, hogy valóban működik-e, egy bizonyos pontot kell megtalálni a macska farka körül, elvileg pár órára csendben marad tőle.


[link]

2017. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám még nem volt 6 hónapos, amikor tüzelni kezdett. Valóban borzasztó, de nem tudsz vele mit csinálni. Ha elmúlik (kb. egy hétig tart) azonnal vinni kell, különben rövidesen újrakezdi.
2017. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tarts ki, ne kiabálj vele. Füldugót javaslok arra a kb. 1 hétre, míg ez még tartani fog.

Utána az ivartalanítás megoldja a problémát a jövőre nézve.

2017. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, nálam az első és utolsó tüzelésnél annyira elpattant a cérna, hogy nyakon öntöttem a macskát egy tál vízzel, ami épp a kezemben volt, annyira eszméletlenül idegesítő volt (jelzem két hete tüzelt már, és ez azt is jelentette, hogy én két hétig nem aludtam). Utána rettenetes bűntudatom volt, bár a macska legalább három órára elhallgatott, mert utána mosakodott folyamatosan. Szegény annyira megdöbbent, csak ült a szoba közepén, csöpögött a fejéről a víz, nézett rám értetlenül, én meg kb zokogva bőgtem neki a padlón (a víztócsában), hogy sajnálom sajnálom. Kb amint befejezte dobtam be a kocsiba és rohantam az orvoshoz véreres szemekkel, hogy AZONNAL ivartalanítsa. Amíg vártam rá, elaludtam a váróban. Szóval olyan szinten ki voltam borulva tőle, hogy teljesen át érzem, de semmit nem tudsz tenni. Ha tudod zárd be éjszakára egy szobába, ahol legalább nem hallod és vidd oda az almot meg a dolgait. Én sajnos nem tudtam kizárni.


Nem is értem, hogy aki nem ivartalanít, az hogy bírja ezt elviselni. :D

2017. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!