Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi visz rá valakit, hogy...

Mi visz rá valakit, hogy macskát lopjon?

Figyelt kérdés
A környékünkön sajnos gyakori a macskalopás és elgondolkodtam, vajon miért éri meg az embereknek elvinni más macskáját. Az állatmenhelyek tele vannak és Facebookon is szokták hirdetni az ingyen elvihető kiscicákat. Akkor miért más macskája kell nekik?
2017. jan. 26. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A szülőfalumban egerészési célra szokták elfogni mások macskáját.

Az itt olvasható válaszokat is tanulságos elolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__6139739-a-ko..

De a következő kérdés tartalma volt egyik legbizarabb a témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__8323534..

2017. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért lopnak cicát sokan, mert alapjáraton nem is terveztek cicát tartani, de, ha már belebotlottak és közvetlen,hízelgős, akkor jön meg az ihletük, hogy jajj de cuki el viszem.
2017. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább írtják őket.


Van olyan kuyta, amelyiknek hobbija a macskavadászat.


És vannak emberek, akikben böcsükben van a "macska".


Kertészkedők: a veteményesbe beleszarik

terasszal rendelkezők: telepisálja, ott bangúroznak jó hangosan, levernek mindent


Kerti tavsok: kihalássza a halakat


madártarók: halálra stresszeli a madarakat a volierben, kiscsibéket is elrabolja


természetvédők: a macska brutális mészáros (énekesmadarak)



Valamint főleg a kandúrok sokat kóborolnak, hajtják a nőstényeket, gyakran kerülnek kocsi kereke alá.

2017. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen elmebetegek.Célszerű bent tartani a cicát/kutyát, hiába kertes ház.

Én olyan esetről tudok,ahol a gyereknek megtetszett és a szülei ellopták neki.. Nekem is felment tőle a vérnyomásom.. Menhelyen vagy jófogáson ezrével vannak a gazdátlan macskák,neki mégis olyan kell,aminek már van szerető gazdája..

2017. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!