Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macska a...

Mit tegyek ha a macska a kádba pisil?

Figyelt kérdés

Először azt hittem az a baja, hogy koszos az alom, de hiába takarítottam ki és cseréltem ki az egészet oda jár.


Ivartalanított nőstény, alom ugyanolyan maradt, mint mindig, nem változott semmi, tényleg semmi, csak rákapott a kádba pisilésre... Tudom persze, hogy nem túl nehéz így kitakarítani, de nem értem miért csinálja. Félek, hogy elkezd majd máshova is pisilni.


Mindig is imádta különben a kádat, rendszeresen ott fekszik és játszik, imádja nézni, ahogy lefolyik a víz, arra is gondoltam, hogy ezért csinálja, mert kifejezetten a lefolyó közelébe pisil. Tipp?


2017. jan. 27. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, valószínü azért pisil oda, enyém is mikor kifigyelte oda kezdett járni pisilni. Be kell csukni az ajtót s le szokik róla, enyém se jár már oda, pedig már nyitva hagyom. Kb. Két hétig zártam az alatt vissza szokott, máshova nem pisilt.
2017. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tarts becsukva a furdoszoba ajtot :) akkor nem tud bemenni belepisilni.

Amugy en meg ilyet nem is hallottam :D eleg vicces, ne haragudj.

De tenyleg, vagy ne engedd a kozelebe, vagy tegyel neki oda vmi akadalyt ahova pisilni szokott. Lavor vagy ilyesmi, hatha akkor az zavarni fogja, es leszokik rola. Vagy nyisd ra a zuhanyt nehanyszor, hogy a kozelebe se akarjon menni.

Az enyrm is szeret belemaszni, de ahogy meghallja a vizet menekul. Pedig nem is szokott ott furdeni, csak 1-szer, mikor elhoztuk.

2017. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs ajtó a fürdőszobán... :D Nem tudom kizárni. Bármire felmászik, nem tudok olyan akadályt gyártani ami vissza tartja (már próbáltam). A víz se zavarja, hempereg benne, ha lefröcskölöm akkor is csak egy percre megy arrébb, de jön vissza, és közben dorombol. Amíg zuhanyzok rendszeresen próbál beugrani mellém, tényleg nagyon felspanolja a kád. Ha nem engedem, akkor meg a mosdókagylóban fekszik. Tudom, hogy viccesnek tűnik, valahol tényleg az, de nem akarom, hogy máshova is pisilni kezdjen.
2017. jan. 27. 16:00
 4/5 anonim válasza:

Szia, egy tipp (cicástól), nem fog könnyen leszokni róla, most figyelned kell minden lépését, amikor újra oda pisil, egy papirtörlővel szívd fel, és az alomtálca szélét töröld meg vele, el is dughatod az alomba, így majd észre veszi rajta a saját szagát és majd elkezdi használni, de közben figyelni kell, hogyha gyanúsan terpeszkedik pisilésre készen a kádban, akkor egyből kivenni onnan és a saját wc-jébe tenni, így megtanulja egy idő után :)

De egyébként a nagy dolgát ott végzi,ugye? :D

Mondjuk akkor nem értem hogy miért nem oda pisil.

Na, de ha gondolod próbáld ki, remélem beválik. :))

2017. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom beteg egy ötlet,de nem teszed bele az alomtálcát a kádba? Amikor fürdenél,csak kiveszed.. Takarítani sem kell,és a macska is pisilhet a "kádba" :DD na jó,elvetemült vagyok.
2017. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!