Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segíts! Hogyan szoktassam...

Segíts! Hogyan szoktassam vissza a cicát?

Figyelt kérdés

A cicámnak csináltunk egy szuper házat, de aikor betettem véletlenül lecsapódott a ház teteje rá a cica farkára, és naaaaaagyon fájt neki. hál istennek már nem fáj neki, de a házától halálosan retteg. Pedig tök jól ki van találva meg biztonságos is, csakhogy a cicu terhes és vo szülnie is kell.

bocsi ha hsszú lett.


2010. máj. 6. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:

vhol*

bocsi a többi helyesírási hibáért.

2010. máj. 6. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg ott etetni, de amíg nem érzi jónak, nem fog belemenni
2010. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindig ott etetem..de még lehet megbékél, ez ma történt.
2010. máj. 6. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
A cicák úgyis oda mennek,ahová akarnak,nem biztos,hogy neki is bejön.Ezért szokták mondani,hogy felesleges pl. flncos macskaheverőt venni,mert lehet,hogy rá sem néz.Ha szerencséd van talán még megkedveli,bár a macskák egyáltalán nem felejtik el a rossz dolgokat,amik történnek velük.Én az enyémeknek "nyertem" egy GOU..ET kanapét,hozzá sem szagolnak.
2010. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat, de szerencsére ma gond nélkül bement a házába aludni ugyhogy (Y)
2010. máj. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!