Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltási könyv/igazolás angol...

Oltási könyv/igazolás angol nyelven?

Figyelt kérdés

Cicáimat Kanadába szeretném vinni.

Elvileg angol nyelvű oltási igazolást (vaccination certificate) kérnek majd.

Ezt az állatorvosnál kell intézni, vagy nekem kell a meglévő oltási könyvet lefordíttatni?


2017. febr. 1. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hívd fel az állatorvosod és, ő mindenről felvilágosítást ad neked ez ügyben.
2017. febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell, hogy adjanak, amit én kaptam alapból két nyelvű (magyar-angol). És mindig beragasztják a gyógyszerek matricáját, az pedig kódos.
2017. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az állatorvostól kell kérni állatútlevelet ami mikrochippel és az előírt oltások megléte esetén érvényes az EU-n belül(fizetős mindkettő). Kanadába még külön igazolás is kell a kerületi hatósági állatorvostól, mert unión kívül van. részletek:

[link]

Kanadába külön javasolják a nagykövetséget is felhívni, hogy van-e speciális előírás.

2017. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos jelenleg nincs állatorvosunk, az előző másodjára csapott be minket, úgyhogy megfogadtuk, hogy többet a közelébe sem megyünk.

Gondoltam, akkor már célirányosan keresem fel a következőt :)

2017. febr. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!