Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha véletlen ki...

Mit tegyek, ha véletlen ki miskároltattam a szomszéd cicáját?

Figyelt kérdés
Sajna elég felelőtlenül tartja őket, járnak ide kóborok, meg a szomszédé, tavaly nállunk ellett meg egy kóbor és nehéz volt gazdát találni nekik, most megint befészkelte magát a mellék épületbe egy cic, el vittem ivartalanittatni, de kiderült a szomszédé. Fel jelenthet?

2017. febr. 1. 21:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A szomszéd még nem tud róla,nem vette észre, a szembe szomszéd mondta hogy övé
2017. febr. 1. 21:27
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól sejtem, a cicának se oltási könyve, se oltásai, se nyakörve, se chipje nincsen, tehát csak annyira a szomszédé jogilag, mint a felhők az égen.

Akinél csak így lézengenek a kutyák-macskák, egyéb állatok, és nem törődik velük, azt nem gazdának hívják, hanem büdös parasztnak.

Legalább te foglalkozol szerencsétlen macskákkal. Szóba se állj a suttyó szomszéddal. Amúgy se nagyon tűnik fel az ilyeneknek, ha pár napra eltűnik a macska, sőt, az sem, ha örökre. Majd lesz másik, gondolják.

2017. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Át menjek bevallani? Vagy észre sem veszi? Van sok cicája. Mind ivaros.
2017. febr. 1. 21:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hol van most a cica? Ha pár napig nem látja, meg egyébként sem foglalkozik vele túl sokat, észre se fogja venni, mert hamar visszanő a szőre.

Ha nem volt benne chip-gondolom nem, akkor egyébként se nagyon lehet bizonyítani, hogy az övé. Ha átjárt hozzátok, azt hitted kóbor, elvitted orvoshoz. Ennyi.

Szerinted mit mondanának neki, ha valahová elmenne, hogy feljelentsen? :) Most spóroltál neki egy csomó pénzt, meg fáradságot.

Kétlem, hogy ebből bajod lehet.

2017. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
A szomszédod már tudja? Ha nem, maradjon így, tartsd titokban és ne beszélj róla senkinek. Ha rá is jön, kétlem hogy az első gyanúja lenne hogy a mocskos szomszéd ivartalanította a macskát.
2017. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Jól tetted. Inkább köszönettel tartozik, na meg egy kis pénzzel.
2017. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem volt benne chipp, három napig nálam volt. Varratszedédre nem kell vinni, direkt kóbor cicákra való vadakra való varratot csinált,nem merem bevallani
2017. febr. 1. 21:43
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem kereste a cicát.
2017. febr. 1. 21:45
 9/19 holnaptegnapja ***** válasza:
45%

Semmit se csinálj.

--

Éld a megszokott életed.

(ezt a történetet meg tekints belőle egy kis epizód szeletkének belőle)


Szerintem ez ilyen egyszerű, csak akkor nem az, ha szándékos túlbonyolítássá katalizálja valaki.

passz

2017. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Én még örülnék is neki, szerintem a szomszédod is így van vele.
2017. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!