Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicámat?

Hogy szoktassam le a cicámat?

Figyelt kérdés
Vettem egy új ülőgarnitúrát és a cicám már 4 szer lepisilte és hiába mosom meg takarítom akkor is lehet érezni rajta a pisi szagot. Mit csinálja, hogy nem pisilje már le többet ??? Soha nem csinált még ilyet!!! Tettem rá vastag takarót hogy az ágy ne nagyon legyen olyan, de hát akkor is kellemetlen!!!
2010. máj. 7. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőstény vagy kandúr cica? Ténylegesen odapisilt, vagy megjelölte? Mennyi idős a cica?
2010. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 éves kandúr, sajnos azt nem látom hogy pisil csak már a tócsát érzem :-( meg az hogy kaparja !!! De nem annyi jön pisi van ott mint amikor rendesen pisil, de jelöléshez meg sok lenne!
2010. máj. 7. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarod ivartalanítatni? Szerintem jelöl, főleg, ha új az ülőgarnitúra, akkor neki fontos megjelölni, hogy azon is az ő szaga legyen. De lehet kapni olyan spray-t amiben valami olyan illat van, amit a cicák nem szeretnek, és távol tartja őket.
2010. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hallottam már róla, de sokan nincsenek jó véleménnyel a spray ről, de egy próbát megér!!
2010. máj. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!