Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furan nyavog es utana megtamad...

Furan nyavog es utana megtamad es ra harap a karomra a cicam es nem enged?

Figyelt kérdés

Amugy sem lehet nagyon simogatni mert egybol elkezd karmolni es harapni... Es mar nagyon idegesito. Pedig tud jonni hozzam bujni meg a melkasomon aludni dorombolva.


De ami a legidegesito hogy egyszer be kattan es el kezd vonyitva ( vagy nem us tudom hogy irjam le ) nyavogni es rendesen le tamadja a karom, karmokkal es ra harap de ugy hogy elsem enged... Egyszer ugy hagytam es teloztam tovabb

Es perceken at ugy volt mozdulatlanul ha en meg mozdultam erosebben harapott... Tiszta seb vagyok allandoan es faj... Teljesn zakkant.. Nem szoktam bantani sem... 2 eves nosteny cicarol van szo.



2017. febr. 2. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kézzel vadítottad játékból.
2017. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tarts kéznél egy vízipisztolyt, és lődd meg vele ilyenkor.

Egyébként eleget mozog, játszik? Kinti vagy csak benti?

Ivartalanítva van?

2017. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Még mindig rengetegen vannak, akik úgy szaporítanak macskát, hogy semmit sem tudnak róla. Aztán csodálkozunk, ha a vérferőző kufircokból, vagy a nyomi szülőktől idegileg, szellemileg sérült macskák születnek.

Tovább súlyosbítja a helyzetet, hogy a legtöbben nem várják meg a 8-10 hetes kort, hanem már 4-6 hetesen elválasztják a kiscicákat, aztán szegény új gazdik csodálkoznak, ha felnőve teljesen szocializálatlan és instabil lelki világú, "zakkant" macskáik lesznek.


Csak akkor fog egy cica kiegyensúlyozottan viszonyulni az emberhez, ha születésétől kellő mennyiségű odafigyelést, szeretetet kap. És sajnos ez nem az örökbefogadón múlik, hanem azon, akinél a kiscica megszületik.

2017. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Benti es sokott rohangalni. Nincs ivartalanitva.


Az utolsonak lehet igaza... Nagyon picik voltak amikor ki lettek dobva... Ugy mentettem meg.. :/

2017. febr. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!